Szkolenie z Lectora - projekt POWER 3.5

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe szkolenie z "Obsługi oprogramowania Lectora do tworzenia responsywnych, multimedialnych i interaktywnych modułów edukacyjnych”, organizowane w ramachw ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

Zajęcia odbędą się w dniach 11 i 12 grudnia 2019 w godz. 9-14  Centrum Nanotechnologii B Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość (budynek 18), sala 106.

Osoby chętne proszone są o wypełnienie dokumentów projektowych i dostarczenie ich do pokoju 520 Gmach B (budynek nr 10) do dnia 6.12.2019 (tj. piątek)

Na szkolenie obowiązują zapisy - e-mail: sylwia.sarniak@pg.edu.pl.
Kurs realizowany jest w języku polskim.

Kontakt: Biuro Projektu - mgr Sylwia Sarniak,
e-mail: sylwia.sarniak@pg.edu.pl

Bliższe informacje o projekcie, warunki uczestnictwa, kalendarium szkoleń, dokumenty aplikacyjne do pobrania znajdują się >>> na stronie dedykowanej projektowi.

********

Projekt realizowany jest z działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).