[Aktualizacja] Szczepienia przeciw Covid-19 - doktoranci [Aktualizacja] Szczepienia przeciw Covid-19 - doktoranci

Chcielibyśmy poinformować, że na dzień dzisiejszy doktoranci nie są objęci I etapem szczepień. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Oferta szkoleń dla wykładowców i doktorantów Oferta szkoleń dla wykładowców i doktorantów

Centrum Nowoczesnej Edukacji PG zaprasza na trwający od listopada ub.r. cykl cotygodniowych webinariów metodycznych. Spotkania on-line dla wykładowców i doktorantów odbywają się w każdy piątek o stałej porze (w godz. 13.00–14.30) na platformie MSTeams.

Badania przedkliniczne: finansowanie, etyka, organizacja, wdrażanie wyników - webinarium Badania przedkliniczne: finansowanie, etyka, organizacja, wdrażanie wyników - webinarium

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii organizuje pierwsze w tym roku webinarium: Badania przedkliniczne: finansowanie, etyka, organizacja, wdrażanie wyników. Webinarium odbędzie się 2 lutego, w godz.:11-13.

Zarządzenie Rektora PG w związku ze stanem epidemii Zarządzenie Rektora PG w związku ze stanem epidemii

Bardzo prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora PG nr 1/2021 z 14 stycznia 2021 r. w związku z trwającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Nowa podzakładka - wsparcie psychologiczne Nowa podzakładka - wsparcie psychologiczne

Chcielibyśmy poinformować, że na naszej stronie, w zakładce Dla doktorantów, pojawiła się nowa podzakładka Wsparcie psychologiczne. Zapraszamy do zapoznania się.

Wyświetlanie 1 - 5 z 257 rezultatów.
z 52