Egzamin ACERT – dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej Egzamin ACERT – dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

W dniu 23.06.2020 w Centrum Języków Obcych Politechniki Gdańskiej odbędzie się egzamin ACERT z języka angielskiego na poziomie B2 dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej.

Webinary „Ready, Study, Go! Poland for students in Poland” Webinary „Ready, Study, Go! Poland for students in Poland”

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniami z webinarów z cyklu „Ready, Study, Go! Poland for students in Poland”, w ramach projektu organizowanego przez NAWA pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Kontynuacja zajęć w formule zdalnej Kontynuacja zajęć w formule zdalnej

Chcielibyśmy poinformować, że wszystkie wykłady i seminaria doktoranckie, przewidziane na II semestr, powinny odbywać się w formie zdalnej, poprzez platformę eNauczanie.

Krajowa Reprezentacja Doktorantów - Otwarte Posiedzenie Zarządu Krajowa Reprezentacja Doktorantów - Otwarte Posiedzenie Zarządu

Otwarte Posiedzenie Zarządu odbędzie się 23 maja 2020 r. przy użyciu środków porozumiewania się na odległość, w którym będzie mógł wziąć udział każdy doktorant. Rekrutacja przeprowadzana jest na funpage`u KRD na portalu Facebook oraz na witrynie KRD.Ostateczny termin rejestracji upływa 20 maja 2020 r. o godz. 23:59.

Konkurs na stypendium w projekcie BEETHOVEN CLASSIC 3 Konkurs na stypendium w projekcie BEETHOVEN CLASSIC 3

Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniem o konkursie na stypendium naukowe dla doktorantów w ramach projektu NCN Beethoven Classic 3. Termin składania ofert: 25 maja 2020, 20:00.

Wyświetlanie 6 - 10 z 165 rezultatów.
z 33