Webinarium "Współpraca nauki i biznesu w obszarze projektów medycznych" Webinarium "Współpraca nauki i biznesu w obszarze projektów medycznych"

Chcielibyśmy poinformować, ze 15 kwietnia na platformie MS Teams odbędzie się kolejne webinarium organizowane przez Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

International (Virtual) Summer School on Deep Learning International (Virtual) Summer School on Deep Learning

Chcielibyśmy poinformować, że w dniach 5 - 7 lipca odbędzie się International (Virtual) Summer School on Deep Learning. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Nabór wniosków w programie stypedialnym Polonium International Doctoral Fellowships Nabór wniosków w programie stypedialnym Polonium International Doctoral Fellowships

Program Polonium stanowi element realizacji zadań projektu IDUB, który ma na celu zwiększenie efektywności uczelni w pozyskiwaniu najzdolniejszych kandydatów spoza Polski na studia w Szkole Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej. Nabór wniosków w programie będzie prowadzony w terminie od 6 do 16 kwietnia 2021, godz. 23.59.

Webinaria dla autorów publikacji (wydawnictwo Wiley) Webinaria dla autorów publikacji (wydawnictwo Wiley)

Na kwiecień br. wydawnictwo Wiley przygotowało serię szkoleń online przeznaczonych dla wszystkich przygotowujących publikacje naukowe. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Ogłoszenie naboru w programie Bekker NAWA Ogłoszenie naboru w programie Bekker NAWA

Uprzejmie informujemy, że Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków w programie wspierającym międzynarodową mobilność akademicką: Bekker NAWA. Zapraszamy do zapoznania się z informacją,

Wyświetlanie 6 - 10 z 292 rezultatów.
z 59