Nowe akty prawne na stronie Nowe akty prawne na stronie

Chcielibyśmy poinformować, że na naszej stronie, w zakładce >>> Akty prawne >>> Akty wewnętrzene (uczelniane), pojawiły się akty, dotyczące Zwiększenia stypendium doktoranckiego dla doktorantów Szkoły Doktorskiej oraz Powołania członków Rady Szkoły w Szkole Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Nowe podzakładki na stronie Nowe podzakładki na stronie

Chcielibyśmy poinformować, że w zakładce >>> Dla Kandydatów, pojawiły się nowe podzakładki: Ulotka rekrutacyjna oraz Dyscypliny, a w zakładce>>>Kontakt, nowa podzakładka: Rada szkoły. Zachęcamy do zapoznania się.

Zwiększenie stypendium doktoranckiego dla doktorantów Zwiększenie stypendium doktoranckiego dla doktorantów

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją na temat zwiększenia stypendium doktoranckiego w roku akademickim 2020/2021.

[Aktualizacja] Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej [Aktualizacja] Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania sprawozdań, dokumentujących proces kształcenia w Szkole Doktorskiej.

Profile Szkoły Doktorskiej Profile Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że zostały założone profile Szkoły Doktorskiej w serwisach społecznościowych: Facebook oraz LinkedIn.

Wyświetlanie 6 - 10 z 184 rezultatów.
z 37