Informacja ws. wiadomości wysyłanych przez doktorantów Informacja ws. wiadomości wysyłanych przez doktorantów

Chcielibyśmy poinformować, że zarówno Dyrekcja Szkoły Doktorskiej, jak i Biuro Szkoły Doktorskiej, będzie odpowiadać na maile przesłane przez doktorantów tylko z adresu (politechnicznego) z domeny pg.

Wsparcie psychologiczne doktorantów Wsparcie psychologiczne doktorantów

Każdy student i doktorant Politechniki Gdańskiej, może skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologa i psychoterapeuty. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Zamknięcie Biura Szkoły Doktorskiej Zamknięcie Biura Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, ze Biuro Szkoły Doktorskiej będzie nieczynne w dniach 11-12.10.2021.

Warsztaty online na temat publikowania w czasopismach naukowych Warsztaty online na temat publikowania w czasopismach naukowych

Wydawnictwo SAGE Publishing zorganizowało warsztaty dla naukowców nt. tworzenia i efektywnego publikowania dorobku naukowego. Warsztaty odbędą się 20.10.2021 r. (środa) w godz. 10.00–13.00.

Szkolenia dla doktorantów PG Szkolenia dla doktorantów PG

Trwa rekrutacja na szkolenia online dla pracowników i doktorantów PG realizowane w ramach projektu POWR 3.5. „Zintegrowany Program Rozwoju PG”. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Wyświetlanie 6 - 10 z 358 rezultatów.
z 72