„Strefa komfortu PSRP” - Wsparcie psychologiczne doktorantów „Strefa komfortu PSRP” - Wsparcie psychologiczne doktorantów

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat wsparcia psychologicznego doktorantów.

Nagroda Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców 2021 Nagroda Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców 2021

Chcielibyśmy poinformować o VI edycji corocznego Konkursu o Nagrodę Oddziału POLSKIEJ AKADEMII NAUK w Gdańsku dla młodych naukowców, tj. na najlepszą publikację naukową z 2020 r. Wnioski o przyznanie Nagrody należy składać w formie elektronicznej od 15 stycznia do 31 marca br.

[Aktualizacja] Zajecia fakultatywne dla NCh oraz IMa [Aktualizacja] Zajecia fakultatywne dla NCh oraz IMa

Chcielibyśmy poinformować, że w zakładce Program kształcenia, opublikowana została lista przedmiotów fakultatywnych dla dyscyplin NCh oraz IMa, które zostaną zrealizowane w trybie online w okresie styczeń / luty 2021. Najbliższe zajęcia ruszają w poniedziałek, 11/01/2021r.

[Aktualizacja] Program Nitrogenium Supporting Excellence in Publishing [Aktualizacja] Program Nitrogenium Supporting Excellence in Publishing

Chcielibyśmy poinformować, że w związku z ZR PG nr 84/2020 z 22 grudnia 2020r. w sprawie wprowadzenia regulaminu programu NITROGENIUM SUPPORTING EXCELLENCE IN PUBLISHING, został zaktualizowany wpis w podzakładce, dotyczącej tego programu.

Życzenia Świąteczne Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku życzą Dyrekcja i Pracownicy Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Wyświetlanie 6 - 10 z 254 rezultatów.
z 51