Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej

Osoby przyjęte do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej proszone są o zapoznanie się z wiadomością wygenerowaną automatycznie przez system eRekrutacja PG, w której pojawia się informacja na temat przydzielonego numeru albumu doktoranta oraz dalszego postępowania.

Termin rozpoczęcia zajęć Termin rozpoczęcia zajęć

Uprzejmie informujemy, że termin rozpoczęcia zajęć w Szkole Doktorskiej przewidywany jest na koniec października / początek listopada 2019 r.

Dodatkowa informacja na temat list rankingowych Dodatkowa informacja na temat list rankingowych

Końcowe listy rankingowe zostały przygotowane w oparciu o limit miejsc dla danych dyscyplin.

Końcowe listy rankingowe Końcowe listy rankingowe

Uprzejmie informujemy że końcowe listy rankingowe zostały opublikowane w zakładce "Rekrutacja standardowa na r.a. 2019/2020" pod każdą z dyscyplin.

Wyświetlanie 251 - 255 z 271 rezultatów.
z 55