III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG

W dniach 9–10 października odbędzie się III Pomorska Konferencja Open Science: Otwarte Dane dla Nauki i Społeczeństwa. Wydarzenie organizowane jest przez Bibliotekę Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Usług Informatycznych PG.

Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019 Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019

Od 7 października 2019 r. zapraszamy do nowej siedziby biura w Gmachu Głównym do pokoju 209.

Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej

W zakładce Akty prawne -> Akty wewnętrzne (uczelniane) zostało zamieszczone Pismo Okólne Rektora Politechniki Gdańskiej nr 30/2019 z 2 października 2019 r. w sprawie: ścieżki wdrożeniowej w ramach Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Język niemiecki dla doktorantów Język niemiecki dla doktorantów

Zgłoszenia do wtorku 8 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Program dofinansowania konferencji Program dofinansowania konferencji

Zgłoszenia do 6 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Wyświetlanie 331 - 335 z 358 rezultatów.
z 72