Polska Akademia Nauk - Nagroda dla młodych naukowców 2020 Polska Akademia Nauk - Nagroda dla młodych naukowców 2020

Rozpoczyna się V edycja corocznego KONKURSU O NAGRODĘ ODDZIAŁU PAN W GDAŃSKU DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW ZA ROK 2019.

Program rozwoju kompetencji wielokulturowych Program rozwoju kompetencji wielokulturowych

Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej PG zaprasza wykładowców prowadzących zajęcia dla obcokrajowców, do udziału w programie tutoringu.

Przedstawiciele Doktorantów w Komisjach PG Przedstawiciele Doktorantów w Komisjach PG

Na posiedzeniu Senatu Politechniki Gdańskiej dn. 18.12.2019 r. podjęto m. in. uchwały w sprawie wyboru przedstawicieli doktorantów w skład: Komisji Dyscyplinarnej ds. Doktorantów, Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej ds. Doktorantów oraz Senackiej Komisji ds. Kształcenia.

Informacja od rzecznika prasowego Informacja od rzecznika prasowego

Szanowni Doktoranci, przekazujemy informację od rzecznika prasowego PG, o możliwości nawiązania bliższej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Nowe wykazy wydawnictw monografii naukowych oraz czasopism naukowych i konferencji Nowe wykazy wydawnictw monografii naukowych oraz czasopism naukowych i konferencji

Dn. 3.12.2019 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 28.11.2019 r. zmieniające Rozporządzenie w sprawie sporządzania wykazów wydawnictw monografii naukowych oraz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych (Dz.U. poz. 2341).

Zmiana składu Rady Szkoły Zmiana składu Rady Szkoły

W zakładce Akty prawne > Akty prawne wewnętrzne (uczelniane) zamieszczone zostało Zarządzenie Rektora PG nr 1/2020 z 7 stycznia 2020 r. w sprawie zmiany Zarządzenia Rektora PG nr 41/2019 z 15 października 2019 r. w sprawie powołania członków Rady Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Nowa zakładka "Dla promotorów" Nowa zakładka "Dla promotorów"

Informujemy, że została utworzona nowa zakładka "Dla promotorów".

Zakładka " Nieobecności doktoranta - przerwy wypoczynkowe i choroba" Zakładka " Nieobecności doktoranta - przerwy wypoczynkowe i choroba"

Informujemy, że na stronie w zakładce "Dla doktorantów" została utworzona podzakładka "Nieobecności doktoranta - przerwy wypoczynkowe i choroba"

Materiały na zajęcia - Scientific databases and information skills Materiały na zajęcia - Scientific databases and information skills

W zakładce > Dla doktorantów > Do pobrania > Materiały na zajęcia można znaleźć materiały dotyczące kursu soft-skills Scientific databases and information skills.

Inauguracja cyklu spotkań dyskusyjnych dla studentów PG Inauguracja cyklu spotkań dyskusyjnych dla studentów PG

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz koło naukowe „Forever young” zapraszają na cykl spotkań dyskusyjnych "Technology and society". Spotkanie inauguracyjne "Budowanie mostów" w czwartek, 9 stycznia o godzinie 16:15 ( pokój 451 Gmach Główny PG)

Decyzje dyrektora Szkoły w sprawie wyznaczenia promotora Decyzje dyrektora Szkoły w sprawie wyznaczenia promotora

Informujemy, że decyzje dyrektora Szkoły w sprawie wyznaczenia promotora są do odbioru w biurze Szkoły Doktorskiej w godzinach przyjęć.

Praktyka zawodowa Praktyka zawodowa

Nowa zakłada dotycząca praktyki zawodowej.

Program kształcenia dla dyscypliny: Nauki chemiczne - aktualizacja Program kształcenia dla dyscypliny: Nauki chemiczne - aktualizacja

Uprzejmie informujemy, że program kształcenia dla dyscypliny Nauki chemiczne został zaktualizowany.

Program kształcenia dla dyscyplin: Nauki chemiczne, Nauki fizyczne, Architektura i urbanistyka, Inżyniera mechaniczna (PG+IMP PAN) Program kształcenia dla dyscyplin: Nauki chemiczne, Nauki fizyczne, Architektura i urbanistyka, Inżyniera mechaniczna (PG+IMP PAN)

Uprzejmie informujemy, że podczas III posiedzenia Rady Szkoły Doktorskiej które odbyło się w dniu 16 grudnia 2019 r. zostały zatwierdzone programy kształcenia dla kolejnych dyscyplin.

Zmiany godzin przyjęć doktorantów w biurze szkoły w dn. 16.12.2019 Zmiany godzin przyjęć doktorantów w biurze szkoły w dn. 16.12.2019

Informujemy, że w dniu 16 grudnia godziny przyjęć doktorantów w biurze szkoły ulegają zmianie. Poniżej prezentujemy tymczasowy grafik. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej

Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej Kandydatury można zgłaszać wypełniając, do 10 grudnia, formularz dostępny na stronie pg.edu.pl/sd/zgloszenia-szd

Nowe zakładki na stronie - FAQ, Wyjazdy, Koordynatorzy grup dyscyplin Nowe zakładki na stronie - FAQ, Wyjazdy, Koordynatorzy grup dyscyplin

Uprzejmie informujemy, że na stronie zostały utworzone nowe zakładki. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Ankieta dla doktorantów dotycząca wyznaczonego miejsca pracy badawczej oraz godzin pracy Ankieta dla doktorantów dotycząca wyznaczonego miejsca pracy badawczej oraz godzin pracy

Informujemy o przeprowadzanej wśród doktorantów krótkiej ankiecie dotyczącej wyznaczonego przez potencjalnego promotora miejsca pracy badawczej oraz godzin swojej pracy.

Prezentacja ze spotkania z doktorantami 2.12.2019 Prezentacja ze spotkania z doktorantami 2.12.2019

Udostępniamy prezentacje ze spotkania z doktorantami które odbyło się 2 grudnia 2019.

Zmiana miejsca zajęć „Intellectual property protection” dla I grupy Zmiana miejsca zajęć „Intellectual property protection” dla I grupy

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.12 zmieniło się miejsce zajęć dla przedmiotu „Intellectual property protection” dla I grupy.

Plan zajęć dla dyscypliny Inżynieria Materiałowa Plan zajęć dla dyscypliny Inżynieria Materiałowa

Uprzejmie informujemy, że w kalendarzu został naniesiony plan zajęć dla dyscypliny Inżynieria Materiałowa.

Stypendia dla wybitnych młodych naukowców Stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Od 5 do 31 grudnia 2019 r. trwa nabór wniosków na stypendia dla wybitnych młodych naukowców.

Indywidualny Plan Badawczy Indywidualny Plan Badawczy

W dniu 25.11.2019 na posiedzeniu Rady Szkoły Doktorskiej zatwierdzono szablon Indywidualnego Planu Badawczego.

Szkolenie z Lectora - projekt POWER 3.5 Szkolenie z Lectora - projekt POWER 3.5

Zajęcia odbędą się w dniach 11 i 12 grudnia 2019 w godz. 9-14. Na szkolenie obowiązują zapisy.

Szkolenie z ClickMeeting - projekt POWER 3.5 Szkolenie z ClickMeeting - projekt POWER 3.5

Zajęcia odbędą się w dniu 10 grudnia 2019 w godz. 9.30-14.30. Na szkolenie obowiązują zapisy.

Plan zajęć soft skills: "Scientific databases and information skills" oraz "Intellectual property protection" Plan zajęć soft skills: "Scientific databases and information skills" oraz "Intellectual property protection"

Uprzejmie informujemy, że w zakładce soft-skills i kalendarzu został naniesiony plan dla obowiązkowych przedmiotów soft skills "Scientific databases and information skills" oraz "Intellectual property protection"

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na PG Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na PG

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na PG
Wydział Zarządzania i Ekonomii PG, Biuro Karier PG, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Samorząd Studentów PG oraz wydawca karty Euro 26 zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w wydarzeniach, organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, które odbędą się na uczelni w dniach 19–23 listopada.

Kalendarz wydarzeń oraz plan zajęć Kalendarz wydarzeń oraz plan zajęć

Uprzejmie informujemy, że na stronie (lewa strona, pod menu) został zamieszczony kalendarz dla doktorantów Szkoły Doktorskiej.

Spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej Spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej

W dn. 2 grudnia o godz. 13.00 w sali 308/309 Budynku B WETI (nowe ETI -budynek nr 42) odbędzie się spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej.

Spotkanie informacyjne dotyczące udziału doktorantów w programie PROM Spotkanie informacyjne dotyczące udziału doktorantów w programie PROM

W dn. 13 listopada 2019 o godz. 14.15 w sali WN15 (budynek nr 26) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące drugiej edycji Programu PROM: międzynarodowej wymiany stypendialnej doktorantów i kadry akademickiej na wyjazdy doktorantów PG za granicę.

Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości 2019 Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości 2019

Zapraszamy studentów oraz doktorantów Politechniki Gdańskiej do zgłaszania swoich innowacyjnych i niekonwencjonalnych pomysłów na biznes indywidualnie lub w grupach (maks. do 6 osób).

Zajęcia Scientific databases and information skills oraz Intellectual property protection Zajęcia Scientific databases and information skills oraz Intellectual property protection

Informujemy, że wszyscy doktoranci Szkoły zostali zapisani na obowiązkowe zajęcia soft skills Scientific databases and information skills oraz Intellectual property protection.

Program kształcenia dla dyscyplin Ekonomia i finanse, Nauki o zarządzaniu i jakości oraz zajęcia soft skills Program kształcenia dla dyscyplin Ekonomia i finanse, Nauki o zarządzaniu i jakości oraz zajęcia soft skills

Informacja dot. programów kształcenia, obowiązkowych zajęć dla dyscyplin Ekonomia i finanse, Nauki o zarządzaniu i jakości oraz program zajęć Soft skills dla wszystkich doktorantów Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2019/2020

Programy stypendialne i wyjazdy do USA dla pracowników naukowych Programy stypendialne i wyjazdy do USA dla pracowników naukowych

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z koordynatorką programów Fulbrighta - Patrycją Donaburską, która opowie o programach stypendialnych na wyjazdy naukowe do Stanów Zjednoczonych.

Kurs BHP - instrukcja Kurs BHP - instrukcja

W rozwinięciu znajdą Państwo instrukcję zaliczenia e-kursu BHP.

Legalny pobyt w Polsce cudzoziemców Legalny pobyt w Polsce cudzoziemców

W zakładce Dla doktorantów >>> Legalny pobyt w Polsce znajdą Państwo informacje skierowane do doktorantów-cudzoziemców.

Jak korzystać z Biblioteki PG Jak korzystać z Biblioteki PG

W zakładce Dla doktorantów >>> Biblioteka PG znajdą Państwo ważne informacje oraz instrukcje jak korzystać z Biblioteki PG.

Zgłoś projekt w IV edycji Budżetu Obywatelskiego Zgłoś projekt w IV edycji Budżetu Obywatelskiego

Od 23.10.2019 r. do 6.11.2019 r. pracownicy, doktoranci i studenci będą mogli zgłaszać swoje propozycje do czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego PG. Projekty, które zyskają największe poparcie w głosowaniu zostaną wpisane do budżetu Politechniki Gdańskiej i będą zrealizowane do końca 2020 r.

Wyświetlanie 51 - 100 z 142 rezultatów.
z 3