Kontakt | Politechnika Gdańska

Treść strony

Kontakt

Zespół ds. realizacji projektu IDUB

dr inż. Monika Wieczerzak
pok.: 265, Gmach Główny
tel.: 58 348 65 82, 509 522 536
monika.wieczerzak1@pg.edu.pl, granty@pg.edu.pl

mgr Magdalena Masa
pok.: 265, Gmach Główny
tel.: 573 337 142, 58 348 64 72
magdalena.masa@pg.edu.plgranty@pg.edu.pl

lic. Anna Lewandowska-Zaprawa 
pok.: 265, Gmach Główny
tel.:  58 348 64 71, 509 522 531
anna.lewandowska-zaprawa@pg.edu.pl

Kontakt mailowy ogólny: granty@pg.edu.pl


Centrum BioTechMed

prof. dr hab. inż. Jerzy Wtorek
pok.: 107, budynek A ETI
tel.: 58 347 13 84
jerzy.wtorek@pg.edu.pl

Centrum EkoTech

prof. dr hab. inż. Magdalena Gajewska
pok. 201C, budynek WILiŚ
tel. 58 347 15 09
mgaj@pg.edu.pl        


Centrum Materiałów Przyszłości

prof. dr hab. inż. Piotr Jasiński
pok. 103 Budynek A ETI
tel. 58 347 13 23
piotr.jasinski@pg.edu.pl    

Centrum Technologii Cyfrowych

dr hab. inż. Łukasz Kulas, prof. uczelni 
pok. 704, Budynek A ETI
tel. 58 347 16 59
lukasz.kulas@pg.edu.pl        


Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej

prof. dr hab. inż. Zbigniew Korczewski
tel.: +48 58 347 21 81
e-mail: zbigniew.korczewski@pg.edu.pl

Centrum Technologii Wodorowych

prof. dr hab. inż. Kazimierz Darowicki
tel.: +48 58 34710 92
e-mail: kazdarow@pg.edu.pl


DMWA – Programy EUROPIUM, AMERICUM oraz EINSTEINIUM

mgr Anna Modrzejewska
pok.: Misiówka budynek nr 14
tel. 58 347 12 89
anna.modrzejewska@pg.edu.pl