„Lean w nauce i praktyce” | Politechnika Gdańska

„Lean w nauce i praktyce”

11 December 2020 10:00 - 14:00

Kategoria: Edukacja

Typ: Spotkanie

CLIP-HUB to forum wymiany myśli i doświadczeń dotyczących obszarów związanych z produkcją, innowacjami, logistyką i współpracą (szczególnie międzyorganizacyjną).

Katedra Zarządzania w Przemyśle na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG rozpoczyna działania w ramach powołanej przez siebie inicjatywy CLIP-HUB. Idea HUBu to spotkania w gronie naukowców i praktyków zajmujących się ww. obszarami i zapoznawanie się z różnymi perspektywami, w jakich można postrzegać związane z nimi zagadnienia.

Zapraszamy na I spotkanie CLIP-HUB, którego celem będzie wymiana poglądów na temat możliwości sprostania wymaganiom rynkowym związanym z zastosowaniem koncepcji Lean.

Wiele korzyści z uczestnictwa w tym spotkaniu mogą wynieść zarówno praktycy wdrażający koncepcję Leanpracownicy uczelni skupieni na właściwym przygotowaniu studentów do przyszłej kariery, jak i sami studenci, którzy dzięki uzyskanym informacjom zorientują się w aktualnych oczekiwaniach, jakie wobec absolwentów ma współczesny rynek pracy.

Spotkanie odbędzie się w godz. 10.00–14.00 za pośrednictwem platformy MS Teams.