Szkolenie dot. składania wniosku w Programie Horyzont | Politechnika Gdańska

24 February 2021 10:00 - 12:00

Kategoria: Nauka

Typ: webinarium

Omówienie struktury nowego programu ramowego UE Horyzontu Europa (HE) i zasad udziału w programie. Informacje o planowanych konkursach w HE. Prowadząca: Renata Downar-Zapolska, rejestracja e-mailowa: annwnuk@pg.edu.pl.

W związku ze wstępnym otwarciem nowego programu ramowego UE w zakresie badań i innowacji Horyzont Europa (2021-2027) serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. „Jak przygotować się do złożenia wniosku na granty w Programie Ramowym UE HORYZONT EUROPA”.

Podczas szkolenia zostanie omówiona struktura Horyzontu Europa oraz nowe możliwości i zasady udziału w programie. Przedstawione zostaną także informacje na temat planowanych konkursów w Horyzoncie Europa w 2021 roku, w tym konkursów na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC) oraz Akcji Marii Skłodowskiej-Curie (AMSC).

Szkolenie odbędzie się w dn. 24.02.2020 r. (środa) w godz. 10.00–12.00.

Szkolenie poprowadzi Renata Downar-Zapolska z Działu Projektów PG. Wstęp wolny.

Chętnych zapraszamy na szkolenie w wersji online. W celu rejestracji na szkolenie prosimy o wysłanie maila na adres: annwnuk@pg.edu.pl. Zarejestrowane osoby otrzymają link do szkolenia.

Agenda szkolenia na stronie Działu Projektów.