Kółko olimpijskie z informatyki (klasy VII i VIII, klasy gimnazjalne) 2018/2019 Kółko olimpijskie z informatyki (klasy VII i VIII, klasy gimnazjalne) 2018/2019

Poniższe informacje dotyczą naboru w roku szkolnym 2018/2019

 

W roku szkolnym 2018/2019 rekrutacja uzupełniająca na „Kółko olimpijskie z informatyki” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych odbywa się drogą elektroniczną, poprzez wysłanie wypełnionego i zeskanowanego formularza zgłoszeniowego (do pobrania tutaj) pocztą elektroniczną na adres zdolnizpomorza@pg.edu.pl.

W zajęciach kółka może uczestniczyć od 5 do 15 osób.

„Kółko olimpijskie z informatyki” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych prowadzone jest przez dr inż. Adama Kaczmarka, adiunkta w Katedrze Inteligentnych Systemów Interaktywnych na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Pan Adam Kaczmarek ukończył kierunek Informatyka na tym samym wydziale. W liceum został laureatem Olimpiady Wiedzy Technicznej. Po studiach rozpoczął studia doktoranckie, w trakcie których pracował w Gdańskim oddziale firmy Intel Technology Poland. W roku 2012 uzyskał doktorat w specjalności wyszukiwanie informacji. Obecnie pracuje nad technologiami wykonywania zdjęć trójwymiarowych.

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Dokumenty do pobrania: