Kółko olimpijskie z fizyki - poziom ponadgimnazjalny Kółko olimpijskie z fizyki - poziom ponadgimnazjalny

Poniższe informacje dotyczą naboru w roku szkolnym 2016/2017

 

Rekrutacja na „Kółko olimpijskie z fizyki” odbywa się drogą elektroniczną, poprzez wysłanie wypełnionego i zeskanowanego formularza zgłoszeniowego (do pobrania tutaj) pocztą elektroniczną na adres zdolnizpomorza@pg.gda.pl.

Wniosek należy przesłać do dnia 20 lutego 2017 r.

W zajęciach kółka może uczestniczyć od 5 do 15 osób.

Informacja o wynikach rekrutacji, tj. zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu ucznia do uczestnictwa w zajęciach „Kółka olimpijskiego z fizyki”  rozesłana zostanie wszystkim kandydatom drogą elektroniczną do dnia 24 lutego 2017 r.

Zajęcia „Kółka olimpijskiego z fizyki” odbywać się będą w soboty w godz. 9.00-12.15 (4 godziny lekcyjne) na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Planowany termin pierwszych zajęć: 4 marca 2017 r.

Szczegółowa tematyka i harmonogram spotkań podane zostaną na pierwszych zajęciach.

„Kółko olimpijskie z fizyki” prowadzone będzie przez mgr Piotra Kupracza - doświadczonego fizyka z Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej, posiadającego kilkuletnią  praktykę w prowadzeniu tego typu zajęć. Podopieczni mgr Piotra Kupracza osiągnęli między innymi tytuły laureata i finalisty konkursu „O diamentowy indeks AGH” oraz z powodzeniem pokonywali pierwsze etapy ogólnopolskiej Olimpiady Fizycznej.

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

 

Dokumenty do pobrania: