Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach Urzędu Patentowego RP rozpisanych na rok 2017

• Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w organizowanych przez siebie konkursach:

1.       XV edycji konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2017,

2.       V edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej,
    w tym przemysłowej,

3.      V edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej,

4.      XV edycja Konkursu na plakat 2017.

Prace konkursowe można nadsyłać do 16 października 2017 r.

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone w czasie uroczystej gali.

Zapraszamy osoby kreatywne i z pasją!

Terminy, dane kontaktowe, regulaminy i formularze zgłoszeniowe dotyczące poszczególnych konkursów znajdują się pod adresem:

Zapraszamy do galerii nagrodzoncyh filmów i życzymy powodzenia!

Inventions Geneva rozpoczęła się.

• 13-17 kwietnia 2016

W targach w Genewie weźmie udział
    niemal siedmiuset wystawców
    z czterdziestu krajów, w tym także z Polski.

Wśród nich są  wynalazcy, firmy i eksperci uniwersyteccy.

Czterdziesta czwarta
    Międzynarodowa Wystawa Wynalazków w Genewie
    została otwarta.

Kto w tym roku dołączy do grona zwycięzców?

Zwiedzający zobaczą prototyp telewizora 3D, do którego niepotrzebne są specjalne okulary, lekki składany skuter, czy bioniczne trzustki wspomagające ludzi z cukrzycą. Jury wręczy specjalną nagrodę najzdolniejszemu wynalazcy; własne wyróżnienia przedstawią też dziennikarze i publiczność.

Tymczasem oczekując na zwyciężców zapraszamy do laureatów targów w Genewie z 2015