Projektowanie wizerunku przedsiębiorstwa 29 i 30 czerwca ONLINE

Szanowni przedsiębiorcy, przedstawiciele start-upów, projektanci oraz przedstawiciele administracji i świata nauki:

już  29 i 30 czerwca, Urząd Patentowy RP zaprasza Państwa na wyjątkową dawkę pozytywnych doświadczeń i cennych informacji, o tym jak w czasach gwałtownego rozwoju technologii cyfrowych z jednej strony, a coraz większą potrzebą budowania przewagi konkurencyjnej z drugiej, zostać nie tylko zauważonym, ale i docenionym. Kluczem globalnego wzrostu okazuje się nowatorskie myślenie o szeroko rozumianej promocji, w tym korzystanie z narzędzi do budowania optymalnego wizerunku. Dwa z siedmiu paneli poświęcone zostaną tematyce związanej z prawną ochroną wizerunku marki, oraz wyzwaniom prawnym dotyczącym ochrony branży rozrywkowej oraz marketingu.

Formuła online, 42-óch wyjątkowych prelegentów, w tym gości ze Szwajcarii, Hiszpanii i Niemiec, którzy podzielą się z nami wiedzą, pasją i doświadczeniem.

Do oglądania debat na żywo, zapraszamy wszystkich chętnych nie tylko w kraju nad Wisłą. Swoje zaproszenie kierujemy do szerokiej społeczności międzynarodowej, która dzięki zapewnionemu tłumaczeniu symultanicznemu na język angielski, będzie mogła śledzić nasze obrady, transmitowane ze studia na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Bezpośredni link do wydarzenia na naszej podstronie 25 czerwca!

Udział w konferencji jest bezpłatny. Nie ma konieczności rejestracji.

The direct link referring to our event will be given at our subsite on 25th of June. Participation is free of charge. No registration is necessary.

 

Program konferencji

Conference „What’s up Brand? Corporate image design”, June 29-30, 2020

 

Szczegóły: Konferencja-Projektowanie-wizerunku-przedsębiorstwa-Przebrała się-m!arka-w-dniach-29-30-czerwca-2020-r.