Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 na Politechnice Gdańskiej

ZARASZAMY w imieniu wszystkich Organizatorów

studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w wydarzeniach, organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Na Politechnice Gdańskiej w dniach 19 – 23 listopada 2019r. czeka na Państwa szereg spotkań, paneli i warsztatów, a wśród nich tematyka  Ochrony własności intelektualnej w pigułce - Patenty na wynalazki, znaki towarowe, wzory przemysłowe czyli co przedsiębiorca powinien wiedzieć o ochronie IP
(20 listopada o godzinie 12.00 w sali 300).

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizatorzy zapraszają na ciekawe spotkania, panele dyskusyjne oraz warsztaty z przedstawicielami urzędów, instytucji i stowarzyszeń,  które wspierają pomorskich przedsiębiorców.

Szczegóły wydarzenia  https://www.facebook.com/BiuroKarierPG/

Organizatorzy: Biuro Karier PG, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Wydział Zarządzania i Ekonomii, Samorząd Studentów PG oraz Wydawca karty Euro 26