W dniach 1-2.09 - zapraszamy, w imieniu Urzędu Patentowego RP, na TRANSMISJĘ z XII międzynarodowego sympozjum pt.: „Własność przemysłowa w innowacyjnej gospodarce. Startupy w świecie innowacji”

Zaproszenie na transmisję / webcast /

od Urzędu Patentowego RP 

1_J_logo_UPRP_pl

XII międzynarodowego sympozjum pt.:

„Własność przemysłowa w innowacyjnej gospodarce. Startupy w świecie innowacji”

 

 

link do wydarzenia:

http://www.uprp.pl/transmisja-webcast-xii-miedzynarodowe-sympozjum-pt-wlasnosc-przemyslowa-w-innowacyjnej-gospodarce-startupy-w-swiecie-innowacji/Lead51,795,4764,7,index,pl,text/
 

Sympozjum adresowane jest do przedsiębiorców, rektorów oraz pracowników naukowych polskich i zagranicznych uczelni, przedstawicieli urzędów patentowych państw członkowskich Europejskiej Organizacji Patentowej, reprezentantów administracji centralnej i regionalnej, a także instytucji zajmujących się problematyką transferu technologii i zarządzania innowacjami.

Opierając swoją przewagę konkurencyjną, pośród wielu istniejących podmiotów na rynku, skupiamy się na kapitale intelektualnym i innowacjach. Tu akcent należy połozyć na niezwykle ważną konieczności prawnego zabezpieczenia innowacji należących do danej organizacji. Istotnym jest również stałe podnoszenie wiedzy na temat zarządzania oraz możliwości ochrony własności intelektualnej.