Smogathon - zapraszamy do konkursu na najlepsze pomysły antysmogowe Konkurs do poddziałania 2.3.4 POIR Ochrona własności przemysłowej w 2017 r. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach Urzędu Patentowego RP rozpisanych na rok 2017

Wspieranie rozwoju startupów z branży energetycznej oraz wspólne poszukiwanie nowych technologicznych rozwiązań - to InnVento

 • InnVento
   

  CO ROBIMY

  Wspieramy rozwój podmiotów rozpoczynających swoją działalność w branży technologicznej.
  W ramach Inkubatora InnVento zapewniamy zaplecze merytoryczne, infrastrukturę techniczną, powierzchnie biurowe oraz wsparcie administracyjne i operacyjne (m.in. z zakresu prawa i księgowości). Pomagamy również innowacyjnym przedsiębiorcom w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

  Co daje Ci InnVento:

  • dostęp do infrastruktury i usług w ramach Inkubatora
  • dostęp do infrastruktury technicznej, bazy klientów i wiedzy PGNiG
  • pomoc doradców, mentorów i coachów
  • pomoc w pozyskaniu zewnętrznego finansowania
  • nawiązanie współpracy biznesowej z PGNiG SA

   

   

  Projekt InnVento to Inkubator technologiczny kierowany do młodych naukowców i początkujących przedsiębiorców. Bardziej doświadczonych zapraszamy do wzięcia udziału we – współorganizowanych przez PGNiG –Warsztatach Innowacyjnych Pomysłóworaz programie akceleracyjnym MIT Enterpirse Forum Poland.

  Zachęcamy do zapoznania się z obszarami zainteresowania Inkubatora PGNiG i zgłaszania swoich projektów.

  „Liczymy na zgłoszenia od startupów, których projekty będą odpowiadać na wyzwania technologiczne spółek z naszej grupy. Uczestnicy mogą liczyć na współpracę ekspertów z grupy kapitałowej PGNiG. Dla młodych przedsiębiorców i naukowców szczególnie atrakcyjna przy przygotowaniu projektu może okazać się możliwość korzystania z naszych zasobów” – zaznacza Łukasz Kroplewski, wiceprezes zarządu PGNiG SA ds. rozwoju.

   

   


  WIĘCEJ INFORMACJI:

  http://innvento.pl/