Women in Tech Summit - zdobądź bezpłatną wejściówkę! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-04-07

Women in Tech Summit - zdobądź bezpłatną wejściówkę!

Plakat promujący Women in Tech Summit 2022
Politechnika Gdańska jako akademicki partner największego w Europie wydarzenia dla kobiet w TECH & IT ma przyjemność zaprosić swoje studentki i swoich studentów do aplikowania o darmowe bilety na Women in Tech Summit 2022 (Warszawa, 7-8 czerwca). Liczba bezpłatnych wejściówek jest ograniczona.

Women in Tech Summit, którego organizatorem jest Fundacja Perspektywy, to międzynarodowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które dzielą się swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata.

Co znalazło się w programie tegorocznego Women in Tech Summit?
4 sceny: Inspiration, Tech, Future Labs, Career
150 wykładów ekspertek i liderek branży technologicznej
100 warsztatów i tech-talków
60 wiodących Partnerów z branży TECH& IT
12 eventów tematycznych
przestrzeń kariery, mentoringu i networkingu
Big Fat Party!

Osoby, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu i otrzymać bezpłatną wejściówkę w ramach puli przyznanej Politechnice Gdańskiej, powinny wysłać informację na adres b.kieruzalska@perspektywy.pl do 15 kwietnia - w zwrotnej wiadomości otrzymają kody do rejestracji. W tytule maila należy wpisać: Politechnika Gdańska - bilety na Women in Tech Summit 2022. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz uczelnię.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.womenintechsummit.pl