Ważny komunikat dla kandydatów na studia [Уведомление на польском и русском языках] | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-07-15

Czerwona flaga
Wszystkich zagranicznych kandydatów na studia prosimy o uważne zapoznanie się z komunikatem o fałszowaniu dokumentów dotyczących przyjęcia na studia na Politechnice Gdańskiej.

Informujemy o próbach fałszowania dokumentów dotyczących potwierdzenia przyjęcia na kształcenie na Politechnice Gdańskiej.

PG proces rekrutacji prowadzi wyłącznie samodzielnie i nie prowadzi współpracy z jakimikolwiek pośrednikami, którzy mogliby wystawić lub przekazać dokumenty wydane przez PG.

Proces rekrutacji na studia jest w toku, obecnie nie zostały wystawione przez PG żadne dokumenty o przyjęciu na PG. Oryginalne Zaświadczenia będą podpisane przez Rektora oraz opatrzone pieczęcią Politechniki Gdańskiej.

Rekrutacja odbywa się wyłącznie w systemie on-line eRekrutacja: www.rekrutacja.pg.edu.pl, w którym każdy kandydat bezpośrednio dokonuje rejestracji i ma prawo do wglądu do swojego indywidualnego konta na tym portalu. Rejestracja w systemie będzie możliwa do 18 lipca 2022.

W systemie eRekrutacja, również do 18 lipca, otwarty jest nabór specjalny, dla obywateli Ukrainy, którzy na mocy Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, zostali objęci ochroną czasową na terenie Polski.

Мы сообщаем о попытках фальсификации документов о подтверждении поступления на обучение в Гданьском Политехническом университете.

Политехника процесс набора осуществляет только самостоятельно и не сотрудничает с какими-либо посредниками, которые могут выдавать или передавать документы, выданные Гданьской Политехникой.

Процесс приема в университет продолжается, в настоящее время никакие документы о поступлении в Политехнику не были выданы. Оригинальные подтверждения о поступлении будут подписаны ректором и с печатью Гданьского Политехнического университета.

Регистрация осуществляется исключительно по системе он-лайн: www.rekrutacja.pg.edu.pl в которой каждый кандидат непосредственно регистрируется сам и имеет право просматривать свою индивидуальную учетную запись на этом портале. Регистрация в системе будет возможна до 18 июля 2022 года.

В рекрутационной системе, также до 18 июля, открыт специальный набор для граждан Украины, которые в соответствии с законом от 12 марта 2022 года о помощи гражданам Украины в связи с вооруженным конфликтом на территории этого государства, находятся под временной охраной на территории Польши.