Erasmus+ Mobilność z krajami niestowarzyszonymi z programem KA171 | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-12-16

Erasmus+ Mobilność z krajami niestowarzyszonymi z programem KA171

Erasmus +
Z Nowym Rokiem - nowy wniosek o mobilność. DWM w imieniu całej uczelni wnioskuje o dofinansowanie na mobilność także z krajami niestowarzyszonymi.

Na początku 2023 roku DWM znowu będzie mieć możliwość zawnioskowania o dofinansowanie na Mobilność studentów i pracowników instytucji szkolnictwa wyższego wspieraną przez fundusze polityki zewnętrznej (KA171).

Projekty te dotyczyć będą mobilności z krajami trzecimi niestowarzyszonymi z programem Erasmus+, z wyłączeniem regionu 13 i 14 (Andora, Monako, Państwo Watykańskie, San Marino, Szwajcaria, Wyspy Owcze, Zjednoczone Królestwo). 

Uczelnia może zawnioskować o jeden tylko projekt, dlatego DWM złoży wniosek w imieniu całej uczelni. Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o przesłanie do 13 stycznia informacji o współpracy, którą chcieliby Państwo prowadzić w ramach projektu.

Na potrzeby złożenia wniosku prosimy o szczegółowe i precyzyjne informacje dotyczące uczelni partnerskich oraz planowanej współpracy, dlatego przygotowaliśmy formularz załączony do tego artykułu.

Formularz: Erasmus+ KA171_2023_zgłoszenie instytucji partnerskiej (docx, 15.18kB) Formularz należy wypełnić dla każdej uczelni, z którą planujecie Państwo współpracować. 

Abyśmy mieli szansę na otrzymanie dofinansowania, musimy równie dokładnie opisać współpracę ze wszystkimi partnerami, dlatego też do wniosku będziemy mogli dołączyć wyłącznie partnerów, dla których zostaną przygotowane kompletne i szczegółowo wypełnione formularze.
Lista partnerów: Państwa trzecie niestowarzyszone z Programem 2023 (pdf, 305.05kB)

Wszelkie pytania i wątpliwości należy zgłaszać do Marii Doerffer (mdoerffer@pg.edu.pl)

132 wyświetleń