Międzynarodowy konkurs dla studentów | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-01-09

Międzynarodowy konkurs dla studentów

uczestnicy AISEEF
Indonesian Young Scientist Association (IYSA) wspólnie z University of Diponegoro zapraszają studentów do wzięcia udziału w hybrydowych targach połączonych z konkursem młodych talentów: Innovative Science, Environmental and Entrepreneur Fair (AISEEF) - 10-14 lutego 2023r.

AISEEF to konkurs kreatywności w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości, skierowany do studentów z całego świata. Organizatorem AISEEF jest Indonesian Young Scientist Association. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie już czwartą. W poprzedniej, w roku 2022 w AISEEF wzięło udział 447 drużyn z 21 krajów, w tym m.in. z Indonezji, Turcji, Wietnamu, Malezji, Singapuru, USA, Filipin, Tajlandii, Meksyku, Makau, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Iranu, Kazachstanu, Tunezji, Macedonii Północnej, Korei, Tajwanu, Serbii, Palestyna, Egiptu, Libanu.

Jak wziąć udział w konkursie?

W tym roku zespoły studenckie będą rywalizować w następujących kategoriach: Entrepreneur, Social Science, Environmental Science, Innovation Science, Cluster Mechanical and Shipping and Industrial Application. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Należy stworzyć 5-osobowy zespół, przygotować 15-minutową prezentację w języku angielskim (7 minut na prezentację i 8 minut na pytania jury) oraz przesłać streszczenie swojej pracy konkursowej. W konkursie można wziąć udział wyłącznie w formule online lub stacjonarnie.

Jury będzie oceniać prezentacje konkursowe według następujących kryteriów: urgency 30%, visibility 20%, relevance 30% and presentation 20%. Prezentacje przed jury odbędą się 11 lutego, natomiast wręczenie nagród 14 lutego. Termin rejestracji drużyn upływa 16 stycznia. Aby wziąć udział w konkursie należy uiścić opłatę rejestracyjną.

ZAREJSTRUJ SWOJĄ DRUŻYNĘ

Więcej o AISEEF można znaleźć na stronie: aisef.or.id. Szczegóły konkursu znajdują się również w przewodniku: GUIDE BOOK (pdf, 5.74MB)

Informacja przesłana przez Ambasadę RP w Dżakarcie. Dział Współpracy Międzynarodowej PG nie odpowiada za treść ogłoszenia. We wszystkich sprawach związanych z wydarzeniem prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami pod adresem aseaninnovative.aisef@gmail.com