Stypendia Santander - aplikuj teraz | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-01-10

Stypendia Santander - aplikuj teraz

Stypendia Santander
Po dłuższej przerwie wracają wyjazdowe programy rozwojowe dla studentów i doktorantów od Santander Universidades. Tym razem można ubiegać się o wyjazd do Wielkiej Brytanii. Bank Santander kontynuuje też realizację programów w formie online.

Program wyjazdowy

  • Stypendium Santander | English Summer Experience 2023 – 100 miejsc na wyjazdowy kurs języka angielskiego na poziomach od B1 do C1 dla osób w wieku 18 – 30 lat. Uczestnicy spędzą 3 tygodnie na kampusie takich uczelni jak: Conventry University, University of East England i University of Sheffield. Stypendium pokrywa koszty czesnego, lotów oraz zakwaterowania. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 stycznia 2023 r. 
    APLIKUJ 


Program online

  • Stypendium Santander | Digital Business 2022 – 1 000 miejsc na siedmiotygodniowy program online, w którym uczestnicy będą mogli wybrać jeden z trzech dostępnych kursów: zarządzanie zespołem, marketing cyfrowy, innowacje w sektorze FinTech. Zajęcia są bezpłatne dla uczestników i odbywają się po angielsku, hiszpańsku i portugalsku. Zgłoszenia są przyjmowane do 16 stycznia 2023 r.
    APLIKUJ


Więcej możliwości

Więcej informacji o Stypendiach Santander można znaleźć na platformie santander-grants.com/pl oraz profilu na Facebooku

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2,1 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 790 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: santander.universidades@santander.pl


Dział Współpracy Międzynarodowej Międzynarodowej PG nie odpowiada za treść ogłoszenia. We wszelkich sprawach związanych ze stypendiami Banku Santander prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl

161 wyświetleń