Do 17 lipca trwa rekrutacja dla kandydatów zagranicznych | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-02

Do 17 lipca trwa rekrutacja dla kandydatów zagranicznych

studentka
Do 17 lipca trwa rekrutacja dla kandydatów zagranicznych na studia I i II stopnia na Politechnice Gdańskiej. Już od października możesz dołączyć do kilkuset studentów zagranicznych uczących się na PG i zacząć studia na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce.

Co można studiować na Politechnice Gdańskiej?

Najpopularniejszymi kierunkami studiów wybieranymi przez studentów zagranicznych są informatyka, architektura oraz zarządzanie. Do wyboru kandydaci mają również tak przyszłościowe kierunki jak technologie wodorowe i elektromobilność; kierunki, które trudniej znaleźć na innych politechnikach, jak choćby projektowanie i budowę jachtów oraz prowadzoną wspólnie przez Politechnikę Gdańską i Gdański Uniwersytet Medyczny inżynierię mechaniczno-medyczną. Część kierunków jest dostępna w językach polskim i angielskim, niektóre tylko w języku polskim – pełną listę kierunków można znaleźć na stronach internetowych:

KIERUNKI STUDIÓW – I STOPIEŃ

KIERUNKI STUDIÓW – II STOPIEŃ

Ważne informacje o rekrutacji dla kandydatów zagranicznych

Rekrutacją kandydatów zagranicznych zajmuje się Dział Współpracy Międzynarodowej. Wszystkie ważne informacje, w tym:

• terminarz rekrutacji
  • listę wymaganych dokumentów
  • wzór jak przeliczać punkty
  • wymagania wstępne
  • wysokość opłat za studia

można znaleźć na stronach internetowych:

REKRUTACJA NA STUDIA I STOPNIA         REKRUTACJA NA STUDIA II STOPNIA

Kontakt w sprawie rekrutacji kandydatów zagranicznych

W przypadku pytań dotyczących procesu rekrutacji zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej: study@pg.edu.pl

Zobacz, na jakiej fantastycznej uczelni możesz już wkrótce zacząć przygodę swojego życia!