Szkolenie w Hiszpanii z edukacji międzynarodowej (aplikuj do 11.09) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-09-01

Szkolenie w Hiszpanii z edukacji międzynarodowej (aplikuj do 11.09)

edukacja
Uniwersytet w A Coruña (Hiszpania) zaprasza kadrę dydaktyczną do udziału w szkoleniu poświęconym edukacji międzynarodowej (18-22 września). Termin przyjmowania wniosków upływa 11 września.

Wydarzenie pt. "TEACH AND TALK LIKE YOU WALK – Towards success in communicating and teaching internationally", którego organizatorem jest Uniwersytet w A Coruña, to pięciodniowy program szkoleniowy w formie stacjonarnej i online. Jego celem jest stawienie czoła wyzwaniom związanym z komunikacją międzykulturową, a także praktykami nauczania i uczenia się w środowiskach wielokulturowych.

• część pierwsza: WSTĘP (online)
  • część druga: składająca się z 5 MODUŁÓW (stacjonarnie, na Uniwersytecie w Coruña)
    DZIEŃ 1: Świadomość kulturowa
    DZIEŃ 2: Przyjmowanie różnorodności
    DZIEŃ 3: Nauczanie wrażliwe na język
    DZIEŃ 4: Rozwiązywanie konfliktów i mediacja
    DZIEŃ 5: Dążenie do internacjonalizacji
  • część trzecia: PODSUMOWANIE (online): Komunikacja międzykulturowa/nauczanie na arenie międzynarodowej

18-22 września 2023 r.

Online i stacjonarnie na Uniwersytecie w A Coruña (Hiszpania)

Pracownicy dydaktyczni na uczelniach

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim

Koszty udziału

Nie jest wymagana opłata rejestracyjna. Uczestnicy zobowiązani są do samodzielnego pokrycia kosztów podróży, zakwaterowania i wszelkich innych kosztów związanych z pobytem na szkoleniu. Uczestnicy mogą ubiegać się o dofinansowanie wyjazdu w ramach programu Erasmus+ (ok. 1160,00 EUR). Więcej informacji na temat finansowania w ramach programu Erasmus+ można znaleźć tutaj.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do 11 września wypełnić formularz online

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Uniwersytetem w A Coruña pod adresem mailowym international.week@udc.gal

Dział Współpracy Międzynarodowej PG nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia. W przypadku pytań dotyczących samego szkolenia prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem. W razie pytań dotyczących finansowania wyjazdu w ramach programu Erasmus+ prosimy o kontakt z DWM pod adresem mailowym: malgorzata.swirydo@pg.edu.pl