ENHANCE zaprasza na warsztaty online (23 stycznia) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-28

ENHANCE zaprasza na warsztaty online (23 stycznia)

ENHANCE
Politechnika Gdańska, jako członek Sojuszu ENHANCE, zaprasza pracowników, doktorantów i studentów do udziału w warsztatach online poświęconych jednemu z działań w nowym projekcie ENHANCE+ (wtorek, 23 stycznia, od 14:00 do 17:00).

W listopadzie 2022 roku Politechnika Gdańska dołączyła do Sojuszu ENHANCE, zrzeszającego wiodące europejskie uczelnie techniczne. Rok później Sojusz rozpoczął realizację nowego projektu o nazwie ENHANCE+, który jest podzielony na 10 zadań (tzw. Work Packages). Jedno z tych zadań jest dedykowane różnorodności i komunikacji (dokładna nazwa zadania to Work Package 10 - Diversity, Impact and Dissemination).

Podczas styczniowych warsztatów uczestnicy nie tylko dowiedzą się o działaniach planowanych w ramach Work Package 10, ale przede wszystkim będą mieli okazję włączyć się do dyskusji na temat tego, jak ważne tematy związane z różnorodnością i komunikacją będą realizowane w nowym projekcie Sojuszu. Gospodarzami i prowadzącymi warsztatów będą liderzy Work Package 10 - Melih Özkardes i Hannah Worringer.

Udział w warsztatach jest otwarty dla wszystkich studentów, doktorantów i pracowników uczelni członkowskich Sojuszu ENHANCE (zarówno tych już zaangażowanych w działania w projekcie, jak i tych, którzy jeszcze nie są zaznajomieni z projektem ENHANCE+, ale są zainteresowani tematami warsztatów i chcieliby wnosić swój wkład w dyskusję).

Co?

Warsztaty dotyczące zadania nr 10 w nowym projekcie ENHANCE+ (Work Package 10 - Diversity, Impact and Dissemination).

Kiedy?

Wtorek, 23 stycznia 2024, w godzinach 14:00 - 17:00

Gdzie?

Na platformie Zoom: https://rwth.zoom-x.de/j/2846590990?pwd=RTFLZ0xDaDJpYVc3c2hTRmFkTlduZz09 ID spotkania: 284 659 0990. Hasło: 764332.

Dla kogo?

Do udziału w warsztatach są zaproszeni wszyscy studenci, doktoranci i pracownicy uczelni członkowskich Sojuszu ENHANCE, a w szczególności:

• pracowników uczelni Sojuszu ENHANCE na wszystkich szczeblach (kierownictwo, administracja, kadra edukacyjna i badawcza),
  • studentów i doktorantów z uczelni członkowskich Sojuszu ENHANCE (niezależnie od poziomu i kierunku studiów),
  • partnerów stowarzyszonych Sojuszu ENHANCE.

Jak się zarejestrować

Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji. Formularz rejestracyjny można znaleźć pod tym linkiem

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Melih Özkardes i Hannah Worringer, prowadzący styczniowe warsztaty, omawiają projekt ENHANCE+ oraz działania w ramach Work Package 10.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej pod adresem mailowym enhance@pg.edu.pl