ENHANCE zaprasza - weź udział w hackathonach (24-26 maja, Warszawa) | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-04-03

ENHANCE zaprasza - weź udział w hackathonach (24-26 maja, Warszawa)

hackathon
Interesujesz się ekologią i masz pomysł na rozwiązanie problemów związanych z gospodarką odpadami? A może czujesz się pewny/a w dziedzinie smart cities? Weź udział w jednym z dwóch hackathonów organizowanych przez Politechnikę Warszawską i zdobądź nagrodę w wysokości 2000 euro! Zgłoszenia są przyjmowane do 21 kwietnia. Wydarzenie jest częścią projektu ENHANCE+.
O hackathonach

Politechnika Warszawska zaprasza do udziału w jednym z dwóch prowadzonych równolegle hackathonów: 

Hackathon #1 ENHANCE BioHackathon - celem konkursu jest stworzenie rozwiązania w obszarze zarządzania odpadami.

Hackathon #2 ENHANCE Smart City Challenge - celem konkursu jest stworzenie innowacyjnych rozwiązań dla problemów inteligentnych miast.


Organizator

Politechnika Warszawska


Kiedy i gdzie

Od 24 do 26 maja 2024 roku na Politechnice Warszawskiej (wydarzenie odbędzie się tylko w formie stacjonarnej. Nie ma możliwości udziału online.)


Dla kogo

Dla studentów, którzy ukończyli co najmniej drugi rok studiów licencjackich oraz studentów studiów magisterskich.


Udział jest bezpłatny

Uczestnicy mają zapewnione środki na podróż i zakwaterowanie, przy czym ważna informacja - Politechnika Gdańska może pokryć koszty podróży i zakwaterowania tylko dla 4 studentów - decyduje kolejność zgłoszeń. Wysokość dofinansowania wynosi 597 euro na osobę (podróż w obie strony i 3 noclegi). Po więcej szczegółów w sprawie dofinansowania do wyjazdu prosimy skontaktować się z Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Gdańskiej pod adresem enhance@pg.edu.pl.


Nagrody

2000 euro za pierwszą nagrodę + nagrody ufundowane przez sponsorów każdego z hackathonów.


Jak się zgłosić

Wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY. Studenci zgłaszają się indywidualnie do udziału w wydarzeniu. Po zakończeniu rejestracji organizatorzy podzielą uczestników na zespoły.


Termin zgłoszeń

21 kwietnia 2024 r.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Anną Smulską z Politechniki Warszawskiej pod adresem anna.smulska@pw.edu.pl.

Udział studentów i studentek Politechniki Gdańskiej w tym wydarzeniu jest możliwy dzięki temu, że nasza uczelnia należy do Sojuszu ENHANCE. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pg.edu.pl/international. Możesz też do nas napisać na adres enhance@pg.edu.pl.  

154 wyświetleń