Warsztaty dla studentów - trwają zapisy | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-18

Warsztaty dla studentów - trwają zapisy

students
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów PG do udziału w warsztatach z mediacji rówieśniczej oraz różnic kulturowych. Wydarzenia są organizowane w ramach projektu "Hej, wszystko OK?".

We wrześniu na Politechnice Gdańskiej ruszył ogólnouczelniany projekt "Stworzenie systemu wsparcia emocjonalnego dla studentów zagranicznych studiujących na Politechnice Gdańskiej" (nazwa marketingowa projektu: "Hej, wszystko OK?").

W ramach tej inicjatywy zaplanowanych zostało wiele działań z zakresu wsparcia zdrowia psychicznego (konsultacje z psychologiem), wellbeing (joga, mindfulness) oraz komunikacji (warsztaty z różnic kulturowych, mediacji) skierowanych do studentów zarówno z Polski, jak i studentów zagranicznych.

Głównym celem projektu jest zadbanie o szeroko rozumiany dobrostan - emocjonalny, psychiczny i fizyczny, studentów i pracowników uczelni.

Trwające zapisy na wydarzenia dla studentów:

Więcej o inicjatywie "Hej, wszystko OK?" można znaleźć na stronie projektu

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej pod adresem mailowym wellbeing@pg.edu.pl