Hej, wszystko OK? | Politechnika Gdańska

Treść strony

Hej, wszystko OK?

Na Politechnice Gdańskiej ważne jest dla nas samopoczucie naszych studentów i pracowników. Jesteśmy świadomi, że różne sytuacje, z którymi na co dzień spotykacie się na uczelni mogą być trudne, stresujące i prowadzić do nieporozumień, a nawet konfliktów. Czasami problemy, z którymi się mierzymy nie są bezpośrednio związane z pracą czy studiami, ale mają na nie wpływ. 

Dlatego zachęcamy do udziału w projekcie, którego celem jest wsparcie emocjonalne studentów, ze szczególnym uwzględnieniem studentów zagranicznych oraz pracowników zarówno administracyjnych, jak i akademickich. Zaplanowaliśmy dla Was różne działania, z których możecie korzystać w zależności od tego, jakiego wsparcia potrzebujecie. Może będą to konsultacje z psychologiem, a może zajęcia jogi w grupach? Część zajęć zaplanowaliśmy dla konkretnych grup - studentów zagranicznych, studentów z Polski, pracowników akademickich i administracyjnych, a w części mogą uczestniczyć wszyscy chętni. 

Ważna informacja dla Was - udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu jest bezpłatny. Na wszystkie spotkania obowiązują też zapisy.  

dla wszystkich chętnych

zajęcia jogi

mindfulness

dla studentów zagranicznych

spotkania z psychologiem

warsztaty z różnic kulturowych

zajęcia z radzenia sobie ze stresem

dla studentów z Polski

warsztaty z mediacji

warsztaty z różnic kulturowych

dla wykładowców

warsztaty z różnic kulturowych

dla pracowników administracji

warsztaty z mediacji

warsztaty z różnic kulturowych