Zajęcia mindfulness- zapisy zakończone | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-22

Zajęcia mindfulness- zapisy zakończone

Mindfulness
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów oraz pracowników do zapisów na zajęcia mindfulness organizowane w ramach projektu "Hej, wszystko OK?". Zgłoszenia są przyjmowane do 23 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona - warto się pośpieszyć!

Po zajęciach jogi, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród pracowników i studentów, Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w spotkaniach mindfulness. To świetny sposób, aby odstresować się, wyciszyć i dobrze zacząć nowy 2023 rok. 


Jak się zapisać?

Zapisy na zajęcia mindfulness dla grupy polskojęzycznej będą trwały od 23 listopada do 23 grudnia. Same spotkania zaplanowano na 5 i 20 stycznia w godzinach od 17:00 do 18:30. Spotkania będą odbywać się w sali sportowej przy ul. Sobieskiego 18 w Gdańsku.

Aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić krótki formularz online (liczba miejsc jest ograniczona; w przypadku, gdyby lista uczestników wypełniła się przed 23 grudnia wciąż będzie możliwość dopisania się do listy rezerwowej - informacja o tym będzie opublikowana na stronie projektu). 

FORMULARZ DLA STUDENTÓW

FORMULARZ DLA PRACOWNIKÓW


Kto może zapisać się na zajęcia?

Zajęcia są skierowane głównie do studentów (w tym studentów zagranicznych studiujących na PG programy w języku polskim), ale na spotkania zapraszamy też pracowników administracyjnych oraz akademickich. W przypadku pracowników, warunkiem koniecznym do udziału w spotkaniach będzie uzupełnienie i podpisanie dokumentów projektowych (zasada ta nie dotyczy studentów). 


Zajęcia mindfulness są częścią projektu "Hej, wszystko OK?", który we wrześniu ruszył na Politechnice Gdańskiej. Jego celem jest wsparcie szeroko rozumianego dobrostanu studentów i pracowników uczelni. Za nami prawie dwa miesiące zajęć jogi, seminaria z radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, warsztaty z różnic kulturowych dla studentów zagranicznych oraz zajęcia z mediacji dla studentów i pracowników administracyjnych. Więcej informacji o działaniach w ramach projektu, w tym regulamin oraz dokumenty dla uczestników, można znaleźć na stronie projektu


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej pod adresem mailowym: wellbeing@pg.edu.pl

35 wyświetleń