Warsztaty dla studentów - trwają zapisy | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-06

Warsztaty dla studentów - trwają zapisy

grupa młodych ludzi
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów i studentki Politechniki Gdańskiej do udziału w kwietniowych warsztatach z mediacji rówieśniczej oraz warsztatach z różnic kulturowych i szoku kulturowego organizowanych w ramach projektu "Hej, wszystko OK?". Liczba miejsc jest ograniczona - warto się pośpieszyć!

W połowie września na Politechnice Gdańskiej ruszył projekt "Hej, wszystko OK?", którego głównym celem jest wsparcie zdrowia emocjonalnego studentów i pracowników. Do tej pory odbyły się m.in. zajęcia jogi, mindfulness czy seminaria z radzenia sobie ze stresem. W kwietniu zapraszamy studentów i studentki (wszystkich kierunków i na wszystkich stopniach studiów) oraz doktorantów i doktorantki na warsztaty z mediacji rówieśniczej oraz warsztaty z różnic kulturowych i szoku kulturowego.

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach? Na pewno będzie Wam łatwiej komunikować się ze studentami zagranicznymi, lepiej rozumieć różne kultury oraz rozwiązywać nieporozumienia i konflikty, które zdarzają się czasami w akademikach, w kolejce do dziekanatu czy na zajęciach.

Warsztaty z mediacji rówieśniczej - ZAPISZ SIĘ

• kiedy: 17 i 18 kwietnia w godzinach 9:00-13:00
  • gdzie: sala 402 w Bratniaku
  • w jakim języku: po polsku