Weź udział w CONTENT MASTER CHALLENGE! [2. edycja] | Politechnika Gdańska

Weź udział w CONTENT MASTER CHALLENGE! [2. edycja]

Chcesz spróbować swoich sił w Content Marketingu? Tworzysz już własne treści i chcesz się zmierzyć z innymi? Zapraszamy!!

***PRZEWIŃ W DÓŁ, ŻEBY ZOBACZYĆ WYNIKI KONKURSU***

Weź udział w organizowanym przez DWM CONTENT MASTER CHALLENGE V2 - DORMS / LIBRARIES / WORKSPACE, stwórz dobry post o BIBLIOTECE, AKADEMIKU lub SWOIM MIEJSCU PRACY i wygraj nagrodę – podwójne zaproszenie na koncert w Starym Maneżu😊

PONIŻEJ GARŚĆ SZCZEGÓŁÓW

Kto

Ty! 😊 Studenci PG, studenci wymiany, doktoranci, absolwenci, wykładowcy, pracownicy administracji, słowem – cała społeczność akademicka zaproszona jest do udziału w konkursie „CONTENT MASTER CHALLENGE V2 – DORMS / LIBRARIES / WORKSPACE”

Co

Content, czyli treść, w tym przypadku chodzi o zdjęcie lub filmik, w którym pokażesz nam swój akademik, bibliotekę lub miejsce, w którym pracujesz – ulubione miejsce, scenkę, sytuację (pokoje, gotowanie, rozrywkę, naukę, wypożyczanie książki, cicha praca, czas wolny). Aby dana publikacja mogła wziąć udział w konkursie:

- musi być w niej oznaczone miejsce – Politechnika Gdańska oraz dodane #gdańsktech, #nawa i #welcometopoland. Możesz dodać # od siebie, możesz dodatkowo także oznaczać osoby/wydziały/instytucje
- musi pokrywać temat akademika lub biblioteki lub miejsca pracy

- Abyśmy mogli śledzić Wasze dokonania oznaczcie także nas! Instagram @gdansk_tech_international / TikTok @gdansktech.

Gdzie

Zdjęcia i filmiki muszą być wykonane na terenie kampusu PG, w akademiku (dowolnym) lub bibliotece (dowolnej) lub Twoim miejscu pracy na PG, a opublikowane na Twoim koncie na INSTAGRAMIE lub TIKTOKU.
Uwaga!
Najlepsze materiały będą użyte także przez DWM i publikowane w naszych kanałach, z oznaczonym autorem.

Kiedy

Konkurs trwa od 01.03 do 31.03, a o wynikach uczestnicy będą poinformowani najpóźniej 05.04.2024.

Jak

Spontanicznie i kreatywnie – liczymy na Waszą inwencję oraz wyczucie mediów społecznościowych. Po opublikowaniu posta/rolki/relacji na Instagramie lub TikToku, prześlij ją nam na tym kanale, na którym publikujesz. Uwaga! Można Publikować więcej niż 1 post, na więcej niż 1 kanale! Zgłaszamy się do konkursu poprzez wiadomość wysłaną do CWM przez nasze media społecznościowe (Instagram @gdansk_tech_international / TikTok @gdansktech)

A po co?

Dla konkretnych korzyści 😊

- 1 podwójne zaproszenia na koncert do Starego Maneżu dla publikacji o największej liczbie odsłon, a dla 2 i 3 miejsca – pojedyncze wejściówki,

- dodatkowa nagroda rzeczowa dla zwyciężcy (mierzone liczbą odsłon),

- certyfikat „CONTENT MASTER” wystawiony przez PG i NAWA za osiągnięcia w promowaniu uczelni wyższej.

UWAGA!
10 osób o najlepszych osiągnięciach w konkursie Content Master Challenge i Content Master Challenge V2 pojedzie w maju do Ośrodka Wypoczynkowego Politechniki Gdańskiej w Czarlinie na szybki kurs Content Master oraz relaks przedegzaminacyjny!

#goodluck!

Wyniki konkursu

Tym razem otrzymaliśmy 10 zgłoszeń: 7 rolek i 3 zdjęcia. Wszystkie materiały konkursowe dostępne są na naszym YT, w playliście Content Master Challenge: https://www.youtube.com/playlist?list=PLsO4C85NGWJU2lW2PXg_65qpm5Mbg15qk

Wasze prace wygenerowały w sumie ponad 3,3 mln. odsłon i 27 tys. reakcji (wyniki na dzień 31.03.2024). To wspaniałe osiągnięcie, gratulujemy!

Laureaci:

I miejsce – Vipin Kumar Oad: 1,1 mln odsłon i 10,6 tys. reakcji na film: https://www.tiktok.com/@travelwithoad2/video/7342191936725421344

II miejsce – Arsalan Soomar: 1,1 mln odsłon i 7,7 tys. reakcji na film:

III miejsce – Janjhi Farooque: 854,4 tys. odsłon i 6,9 tys. reakcji na film:

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Jak widać walka o podium była bardzo wyrównana ☺️

Wszystkich uczestników zapraszamy po odbiór bluz i certyfikatów już od poniedziałku, 8.04.2024, po wcześniejszym umówieniu się przez Instagram / TikTok / Facebook lub telefonicznie: 583486577 / 662229026 (Ula).