Times Higher Education’s Global Academic Reputation Survey | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-01-23

Times Higher Education’s Global Academic Reputation Survey

THE Logo
Jeszcze tylko do końca stycznia zaproszeni naukowcy będą mieli możliwość wypowiedzi w globalnej ankiecie wydawnictwa Times Higher Education

Zachęcamy wszystkich naukowców naszej Uczelni do wypełnienia corocznej ankiety Times Higher Education’s Global Academic Reputation Survey. Zaproszenia do udziału w ankiecie są rozsyłane przez THE bezpośrednio do pracowników PG. Ankieta będzie aktywna tylko do 31.01.2023 r.

Kluczowe wyniki badania zostaną udostępnione pracownikom, którzy wypełnią ankietę, zaś bardziej szczegółowa analiza zostanie opublikowana w formie THE World Reputation Rankings w 2023 r., a także będzie częścią danych dla potrzeb przygotowania kolejnej edycji THE World University Rankings.