Proces ponownej akredytacji EUA-IEP na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-24

Proces ponownej akredytacji EUA-IEP na Politechnice Gdańskiej

EUA IEP
Politechnika Gdańska ponownie zgłosiła chęć potwierdzenia swoich kompetencji w ramach międzynarodowej oceny instytucjonalnej EUA-IEP (ang. 'European University Association - Institutional Evaluation Programme').

We wrześniu 2018 roku Politechnika Gdańska otrzymała prawo posługiwania się wyróżnieniem EUA-IEP. Po 5 latach ponownie zgłosiliśmy chęć uzyskania akredytacji. Przygotowany został raport samooceny, a w dniach 20-24.03.2023 Politechnikę Gdańską odwiedzi zespół oceniający IEP.

„EUA-IEP Gdańsk Tech self-evaluation report 2023” jest dostępny na stronach Centrum Analiz Strategicznych. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Institutional Evaluation Programme (IEP) ma za zadanie wspierać instytucje i systemy szkolnictwa wyższego w rozwijaniu ich strategicznego przywództwa i zdolności do zarządzania zmianą poprzez proces dobrowolnych ocen instytucjonalnych.