Pracownicy Centrum Analiz Strategicznych przyjaciółmi Centrum Nowoczesnej Edukacji | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-03

Przyjaciele CNE
Prof. Krzysztof Wilde, rektor PG, Marta Jankowska, kierownik Centrum Analiz Strategicznych, Tatiana Ilczyszyn i Kajetan Lewandowski, pracownicy CAS oraz prof. Joanna Mytnik, dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji. Fot. Krzysztof Krzempek/PG
Pracownicy Centrum Analiz Strategicznych: Marta Jankowska, Tatiana Ilczyszyn oraz Kajetan Lewandowski podczas drugich urodzin CNE otrzymali tytuł "Przyjaciela CNE".

Specjalną nagrodę wręczył J.M. Rektor Politechniki Gdańskiej, prof. Krzysztof Wilde, oraz Dyrektor CNE, prof. Joanna Mytnik. Tytuły "Przyjaciela CNE" pracownicy CAS otrzymali za wspieranie działań CNE oraz aktywne promowanie idei nowoczesnego kształcenia, pomoc w realizacji celów CNE oraz uśmiech i życzliwość. Warto podkreślić współpracę pracowników obu jednostek w ramach projektu "Doskonałość Dydaktyczna Uczelni" oraz zakończonego projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej" (POWER 3.5).

Świętowanie urodzin CNE stanowiło okazję do podsumowania dotychczasowych działań, zaprezentowania planów na przyszłość i spotkania zespołu CNE z rektorami oraz osobami współpracującym z Centrum na co dzień.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie! Traktujemy je jako zachętę do przyszłych wspólnych projektów rozwijających naszą Uczelnię.

Zespołowi CNE zaś życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji licznych planów rozwojowych w obszarze nowoczesnej edukacji.