Prof. Agnieszka Bartłomiejczyk nową przewodniczącą UKZJK | Politechnika Gdańska

Prof. Agnieszka Bartłomiejczyk nową przewodniczącą UKZJK

prof. A. Bartłomiejczyk UKZJK
fot. Barbara Urbańska
Pismem Okólnym 17/2023 z dnia 17 kwietnia 2023 r. Rektor PG powołał prof. Agnieszkę Bartłomiejczyk z WFTiMS na przewodniczącą Uczelnianej Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia.

Komisja wraz z ze swoimi odpowiednikami na Wydziałach i w Centrach dydaktycznych, jest częścią Uczelnianego Systemu Zapewnienia i Doskonalenia Jakości Kształcenia, rozwiązania zapewniającego jakość kształcenia na Politechnice Gdańskiej.

Jednym z elementów systemu jest możliwość zgłaszania potrzeby zmiany w zakresie jakości kształcenia, która może być dokonywana przez każdego pracownika będącego nauczycielem akademickim czy też administracyjnym, a także studenta oraz interesariuszy zewnętrznych.

Zapraszamy do włączania się w rozwój jakości kształcenia poprzez zgłaszanie propozycji zmian za pomocą formularza wniosku elektronicznego (tutaj).