Wizyta Politechniki Łódzkiej na PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-09-01

Wizyta Politechniki Łódzkiej na PG

warsztaty
Przez dwa ostanie dni sierpnia gościliśmy na naszej uczelni 6-osobową delegację z Politechniki Łódzkiej.

Celem wizyty była wymiana doświadczeń i dobrych praktyk m.in. w zakresie udziału naszych uczelni w rankingach międzynarodowych i krajowych, przygotowywania analiz strategicznych na potrzeby rozwoju uczelni oraz działań na rzecz zrównoważonego rozwoju (SDGs) i społecznej odpowiedzialności uczelni (SOU). Pracownicy Politechniki Łódzkiej spotkali się także z przedstawicielami Centrum HR, Centrum Transferu Wiedzy, Działu Współpracy Międzynarodowej, Związku Uczelni Fahrenheita oraz Pełnomocnikiem Rektora ds. osób z niepełnosprawnościami.

Oprócz zaplanowanych spotkań, nasi goście mogli bliżej poznać nasz zielony kampus oraz wziąć udział w warsztacie przygotowanym przez Centrum Analiz Strategicznych, który był zwieńczeniem tej dwudniowej wizyty. Podczas dwugodzinnego warsztatu wykorzystującego kreatywne techniki pracy inspirowane metodyką service design, członkowie zespołu Centrum Analiz Strategicznych PG i goście z PŁ, wspólnie pracowali nad opracowaniem działań możliwych do wspólnej realizacji przez nasze uczelnie w ramach wybranych obszarów.