Nauczycielu czy wiesz jak ocenili Cię Studenci? Studencie czy znasz wyniki ankietyzacji? | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-22

Urna na głosy
 Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniami przygotowanymi przez pracowników CAS!

Od 12.03.2024r. każdy nauczyciel akademicki ma możliwość wglądu w swoje wyniki ankiet oceny nauczyciela przez studentów. Dostępne są one w systemie MojaPG w module Nauczyciel.

Z chwilą zakończenia ankietyzacji CAS przygotowało szczegółowe analizy uzyskanych wyników, które zostały przekazane do Władz Uczelni, Wydziałów oraz Centrów Dydaktycznych Politechniki Gdańskiej.

Poniżej prezentujemy podstawowe zestawienia.

Inforgrafika1

Poniżej prezentujemy wyniki ankietyzacji w podziale na Wydziały na których przeprowadzana była ankietyzacja.

Infografika2

Cieszy fakt, iż ankietyzacja uzyskała tak dużą frekwencją – poziom zwrotności ankiet na poziomie powyżej 49% to historyczny wynik na PG!

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim Studentom za każdą wypełnioną ankietę i za wszystkie pozostawione komentarze!

Warto podkreślić, że uzyskane wyniki w skali całej Uczelni są bardzo pozytywne.

Infografika3

Studenci – liczymy na Wasze zaangażowanie przy okazji następnej ankietyzacji!