Zajęcia mindfulness - ostatnie dni zapisów | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-13

Zajęcia mindfulness - ostatnie dni zapisów

mindfulness
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów oraz pracowników do zapisów na zajęcia mindfulness organizowane w ramach projektu "Hej, wszystko OK?". Zgłoszenia są przyjmowane do 31 marca. Liczba miejsc jest ograniczona - warto się pośpieszyć!

Jak się zapisać?

Zapisy na zajęcia mindfulness dla grupy polskojęzycznej będą trwały od 13 do 31 marca. Aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić krótki formularz online (liczba miejsc jest ograniczona). 

FORMULARZ DLA STUDENTÓW

FORMULARZ DLA PRACOWNIKÓW


Kiedy będą się odbywać zajęcia?

Zajęcia dla grupy polskojęzycznej zaplanowano na czwartek, 6 kwietnia oraz piątek, 21 kwietnia w godzinach od 17:00 do 18:30. 

 

Gdzie będą się odbywać zajęcia?

Zajęcia będą odbywać się w sali sportowej przy ul. Sobieskiego 18 w Gdańsku.


Kto może zapisać się na zajęcia?

Zajęcia są skierowane głównie do studentów (w tym studentów zagranicznych studiujących na PG programy w języku polskim), ale na spotkania zapraszamy pracowników administracyjnych oraz dydaktycznych. W przypadku pracowników, warunkiem koniecznym do udziału w spotkaniach będzie uzupełnienie i podpisanie dokumentów projektowych (zasada ta nie dotyczy studentów). Uwaga - ważna informacja. W zajęciach mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które nie uczestniczyły w edycji zimowej zajęć (w styczniu 2023 roku). 


Zajęcia mindfulness są częścią projektu "Hej, wszystko OK?", który ruszył na Politechnice Gdańskiej w połowie września 2022 roku. Jego głównym celem jest wsparcie zdrowia emocjonalnego pracowników i studentów. Wśród zaplanowanych działań znalazły się konsultacje z psychologiem, warsztaty z mediacji, warsztaty z różnic kulturowych, seminaria z radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz zajęcia jogi i mindfulness. Więcej informacji o działaniach w ramach projektu, w tym regulamin oraz dokumenty dla uczestników, można znaleźć na stronie projektu


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej pod adresem mailowym: wellbeing@pg.edu.pl

141 wyświetleń