Zrównoważony Rozwój PG 2021-2022 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-29

Zrównoważony Rozwój PG 2021-2022

Politechnika Gdańska udostępnia drugą edycję raportu "Zrównoważony Rozwój PG 2021-2022"

Politechnika Gdańska udostępnia kolejną edycją raportu podsumowującego wdrażanie na naszej Uczelni Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ przyjętych przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) w dniu 25 września 2015 r.
Zespół opracowujący raport przedstawił w dokumencie wiele istotnych działań na rzecz środowiska, które Politechnika Gdańska podjęła w ostatnim roku akademickim.

PG wychodzi naprzeciw wyzwaniom, przed którymi staje całe nasze obecne pokolenie, takim jak walka o czystość planety, czy wdrażanie ekologicznych rozwiązań do codziennego życia. Niniejszy raport zawiera jedynie wybrane przykłady działań naszej Uczelni i całej społeczności akademickiej na rzecz dbania o środowisko i budowania społeczności zaangażowanej w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Zapraszamy do lektury!