Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych | Politechnika Gdańska

Zdobądź uznawalne kwalifikacje audytora zewnętrznego!
Proponowane studia podyplomowe pozwolą uzyskać kwalifikacje do sprawowania kluczowych funkcji w jednostkach sektora publicznego. Dzięki nim możliwe jest realizowanie audytów między innymi w zamówieniach publicznych czy projektach finansowanych z Funduszy Unijnych. Praktyczna formuła zajęć pozwoli słuchaczom samodzielnie przeprowadzić audyty i analizy a asysta doświadczonej kadry pozwoli w bezpiecznych warunkach uczyć się na własnych błędach. Studia spełniają wymogi określone w ustawie z dnia 27.08.2009 r. o finansach publicznych i ich ukończenie umożliwia osobom posiadającym dwuletnią praktykę wykonywanie zawodu audytora wewnętrznego w jednostkach sektora finansów publicznych.

Czas trwania:2 semestry / 174 godzin

Data rozpoczęcia zajęć:listopad 2024

Termin rekrutacji:Nabór otwarty

Koszt:4100 zł