Startup | Politechnika Gdańska

Treść strony

Startup
Szkoła Startup x Studenci

Zapraszamy Studentów oraz Doktorantów Politechniki Gdańskiej na spotkanie ze Szkołą Startup – nowym projektem wspierającym rozwój przedsiębiorczości akademickiej. Podczas spotkania dowiecie się w jaki sposób będziemy działać oraz jakiego rodzaju wsparcia możecie od nas oczekiwać.

Chcemy również zachęcić Was do bezpośredniego zaangażowania się w organizację Szkoły Startup - liczymy na kreatywne osoby, które zechcą wnieść do Szkoły swoją energię i pomysły!

Będziecie mieli okazję wysłuchać prezentacji 2 gości specjalnych: inspirującej historii sukcesu absolwenta naszej uczelni oraz dawki praktycznej wiedzy o tym, czego od startupów oczekują profesjonalni inwestorzy.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w Auditorium Novum na Politechnice Gdańskiej, z zachowaniem środków bezpieczeństwa obowiązujących na Politechnice Gdańskiej w związku z pandemią COVID-19 (wytyczne Uczelni).

Osobom zarejestrowanym, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, udostępnimy link do transmisji na platformie MS Teams, w dniu wydarzenia

Obowiązuje rejestracja: app.evenea.pl/event/szkola-startuppg


Kontakt do Organizatora: startup@pg.edu.pl