Sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów biznesowych w ujęciu praktycznym | Politechnika Gdańska

Sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów biznesowych w ujęciu praktycznym

Specjalista AI to zawód przyszłości z ogromnym potencjałem!

Sztuczna inteligencja już od kilku dobrych lat jest na ustach całego świata. Niezmiennie i powszechnie brakuje ekspertów w tej dziedzinie dlatego planując rozwój swojej kariery zawodowej postaw na pewnego konia. Na naszych studiach podyplomowych możesz wybrać jedną z dwóch ścieżek w zależności od Twojego stopnia zaawansowania w posługiwaniu się językiem Python.

Celem studiów jest przekazanie wiedzy z elementarza języka programowania Python (36 godzin) oraz zapoznanie studentów z podstawowymi operacjami dotyczącymi analizy danych i ich wizualizacji. Celem jest także przedstawienie statystycznych aspektów analizy danych oraz uczenia maszynowego. W blokach zajęciowych omawiane będą różnorodne algorytmy sztucznej inteligencji w ujęciu biznesowym (na przykładach w języku Python, w stylu tzw. „end-to-end” – od pomysłu do wdrożenia).

Czas trwania:2 semestry / 184 godzin

Data rozpoczęcia zajęć:październik 2024

Termin rekrutacji:Nabór otwarty

Koszt:4 600 zł