Szkolenia z pierwszej pomocy w ofercie Centrum HR | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-07

Szkolenia z pierwszej pomocy w ofercie Centrum HR

szkolenia z pierwszej pomocy

Do czerwca br. pracownicy będą mogli skorzystać z oferty szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szkolenia te będą prowadzone w formie praktycznych warsztatów przez doświadczonych i czynnych zawodowo instruktorów – ratowników medycznych.

Uczestnicy szkoleń zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy w stanach zagrożenia zdrowia i życia. Otrzymają również certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Dla pracowników Centrum Zakwaterowania oraz Centrum Bezpieczeństwa organizowane są szkolenia zamknięte, natomiast dla pozostałych pracowników chcących skorzystać z oferty realizowane są cyklicznie szkolenia otwarte - w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca (do czerwca br.).

Przypominamy, że z oferty szkoleń otwartych mogą skorzystać wszyscy pracownicy Politechniki Gdańskiej, po uzyskaniu zgody bezpośredniego przełożonego.

Zapisy TUTAJ

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Centrum HR: szkolenia.hr@pg.edu.pl