Kongres Młodej Nauki | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-12

Kongres Młodej Nauki

IV kongres Młodej Nauki

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Kongresie Młodej Nauki, który odbędzie się w dniach 11-13 lipca 2024 roku.

Kongres Młodej Nauki jest cykliczną międzynarodową i multidyscyplinarną konferencją
naukową, która odbywa się na Uniwersytecie Gdańskim. W 2024 roku do organizacji IV Kongresu Młodej Nauki włączyła się Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny.

W konferencji mogą wziąć udział studenci, doktoranci oraz pozostali młodzi naukowcy. W ramach projektu w kilkudziesięciu panelach młodzi naukowcy mogą zaprezentować wyniki swoich badań, przedyskutować swoje tezy, nawiązać kontakty i rozwijać się naukowo.

Tematyka wystąpień w ramach konferencji nie jest ograniczona – przewidziane są wystąpienia z zakresu nauk ścisłych, eksperymentalnych, humanistycznych, społecznych i innych.

Zapisy dla referujących potrwają do 9 czerwca lub do czasu wyczerpania limitu miejsc.

Panele zgłoszone jako nauki inżynieryjno-techniczne to:

• Architektura współczesna w kontekście nowoczesnych technologii;
  • Inżynieria biomedyczna;
  • Kompozyty polimerowe – charakteryzacja, zastosowania i aktualne wyzwania;
  • Narzędzia VR, AR, XR w edukacji;
  • Nowe technologie materiałowe dla środowiska i medycyny / New material technologies for the environment and medicine.

Koszt udziału w konferencji wynosi:

• dla pierwszych 20 studentów Politechniki Gdańskiej wynosi 70zł, opłata dla kolejnych osób wynosi 380zł;
  • dla doktorantów Politechniki Gdańskiej wynosi 70zł;
  • dla pracowników spoza UG wynosi 490 zł.

W ramach opłaty konferencyjnej zapewniony jest udział we wszystkich punktach konferencji, wyżywienie (obiady, kolacje, przerwy kawowe) oraz publikacja artykułu w wydawnictwie pokonferencyjnym.

Rejestracja i szczegółowe informacje: https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/

Wstęp dla wszystkich chętnych na wykłady i panele w ramach Kongresu jest bezpłatny.