Zaproszenie na Piknik Młodego Naukowca | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-03

Zaproszenie na Piknik Młodego Naukowca

Piknik Młodego Naukowca

Serdecznie zapraszamy pracowników, doktorantów i studentów Politechniki Gdańskiej do udziału w Pikniku Młodego Naukowca, który odbędzie się 27 czerwca 2024 r. Jest to już II Dzień Młodego Naukowca, będący także elementem obchodów 120-lecia Politechniki Gdańskiej.

Na wydarzenie obowiązują zapisy.

Tym razem wydarzenie – w letniej formule i pod nazwą „Piknik Młodego Naukowca. Nauka sięgająca gwiazd” – skupi uczestników wokół tematyki astronomii, a po prelekcji i dyskusjach, które odbędą się w Centrum Nanotechnologii A w sali 3/11, przeniesie się na łono natury, by wspierać integrację i (nieoficjalny) networking.

Prelekcję wygłosi Przemysław Mieszko Rudź – popularyzator astronomii, autor książek i przewodników, który w latach 2016-2023 był ekspertem Polskiej Agencji Kosmicznej odpowiedzialnym za edukację kosmiczną, kontakty z mediami, informację i promocję.

Na pytania młodych naukowców odpowie prof. dr hab. inż. Dariusz Mikielewicz, prorektor ds. organizacji i rozwoju.

Więcej informacji o wydarzeniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z Biurem Młodych Naukowców: bmn@pg.edu.pl.