Kółko olimpijskie z chemii (klasy VII i VIII, klasy gimnazjalne) 2018/2019 | Politechnika Gdańska

Kółko olimpijskie z chemii (klasy VII i VIII, klasy gimnazjalne) 2018/2019

Poniższe informacje dotyczą naboru w roku szkolnym 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 rekrutacja na „Kółko olimpijskie z chemii” odbywa się drogą elektroniczną, poprzez wysłanie wypełnionego i zeskanowanego formularza zgłoszeniowego (do pobrania tutaj) pocztą elektroniczną na adres zdolnizpomorza@pg.edu.pl.

W zajęciach kółka może uczestniczyć od 5 do 15 osób.

Zajęcia w ramach kółka chemicznego będą obejmować rozwiązywanie zadań teoretycznych z całego materiału obowiązującego w klasach VII i VIII oraz klasach gimnazjalnych. Ponadto zajęcia wzbogacone będą o pokazy laboratoryjne.

„Kółko olimpijskie z chemii” prowadzone jest przez dr. inż. Andrzeja Okuniewskiego (http://pg.edu.pl/andrzej.okuniewski), który od przeszło 10 lat przygotowuje młodych adeptów chemii do różnego rodzaju egzaminów i konkursów. Jest on pracownikiem naukowo-dydaktycznym Katedry Chemii Nieorganicznej Wydziału Chemicznego PG, a także Opiekunem Naukowym Sekcji Studenckiej Oddziału Gdańskiego PTChem „Hybryda”. Na Politechnice Gdańskiej prowadzi zajęcia z zakresu chemii nieorganicznej, chemii teoretycznej, modelowania molekularnego i nanotechnologii. W ramach działalności dydaktycznej dla uczniów prowadzi wykłady popularnonaukowe, pokazy oraz warsztaty laboratoryjne i komputerowe.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Dokumenty do pobrania: