Gdańsk Tech Core Edu Facilities | Politechnika Gdańska

Gdańsk Tech Core Edu Facilities

Programy Wspierające

Program Gdańsk Tech Core Edu Facilities, stanowi element wspierania realizacji zadań programu IDUB ze środków własnych uczelni w zakresie efektywnego wykorzystania posiadanej i planowanej kluczowej infrastruktury badawczej w ramach Działania III.1. Doskonalenie systemu kształcenia na I i II stopniu studiów. Celem Programu jest modernizacja infrastruktury dydaktycznej Politechniki Gdańskiej służącej nowoczesnej edukacji studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, zwłaszcza w priorytetowych obszarach badawczych (POB).

Budżet oraz warunki finansowania projektu

Dofinansowanie w ramach Programu realizowane jest ze środków własnych Uczelni.

Maksymalny okres realizacji projektu wynosi 12 miesięcy.

W skład kosztów bezpośrednich projektu mogą wchodzić:

1) koszty zakupu sprzętu do celów dydaktycznych;

2) koszty niezbędnych modernizacji i adaptacji pomieszczeń służących celom dydaktycznym

Maksymalne dofinansowanie w ramach Programu kosztów bezpośrednich projektu wynosi 50%. Koszty niezbędnych modernizacji i adaptacji pomieszczeń nie mogą przekroczyć 50% kosztów bezpośrednich.

Jak aplikować?

• Nabór w programie będzie trwał od 12.07.2021 r. do 15.09.2021 r.
  • Wnioski należy składać drogą elektroniczną pod adres granty@pg.edu.pl, oryginał wniosku należy wysłać pocztą wewnętrzną do Biura IDUB.