Kalendarze na 2021 rok i inne nowości już w sprzedaży | Politechnika Gdańska

Aktualności

Data dodania: 2020-11-30

Kalendarze na 2021 rok i inne nowości już w sprzedaży

kalendarze książkowe PG
W ofercie sklepu Politechniki Gdańskiej dostępne są autorskie kalendarze PG na 2021 rok. Stacjonarnie i poprzez Internet można również kupić m.in. bombki choinkowe oraz nowości - bawełniane maseczki z logo uczelni i aroniowe galaretki w czekoladzie według innowacyjnej receptury opracowanej przy współpracy naukowców PG.

Politechniczne kalendarze na rok 2021 dostępne są w następujących formatach:

W sprzedaży pojawiły się także maseczki ochronne wykonane z bawełny. Maseczki są dwustronne – granatowa strona maseczki posiada polski logotyp PG, a czarna – logotyp w wersji angielskiej i dostępne w dwóch rozmiarach: S/M oraz L/XL.

Kupić można również galaretki „Jantarki” o smaku aroniowym w czekoladzie, wyprodukowane według innowacyjnej receptury opracowanej przy współpracy naukowców Wydziału Chemicznego PG oraz technologów ZPC Bałtyk. Kartonik ozdobiony jest autorską grafiką.

W stałej ofercie sklepu są także m.in. bombki choinkowe w kolorze czerwonym i granatowym sprzedawane pojedynczo lub w opakowaniu zawierającym cztery sztuki.

Sklep stacjonarny [nr 2 na mapie kampusu] jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14. Prosimy o zakładanie maseczek przed wejściem do sklepu i przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Sklep internetowy PG 

396 wyświetleń