PG na sportowo. Jak wygląda WF w czasie pandemii? [PODCAST PG. odc. 3] | Politechnika Gdańska

Aktualności

Data dodania: 2021-01-25

PG na sportowo. Jak wygląda WF w czasie pandemii? [PODCAST PG. odc. 3]

POdcast PG
W kolejnym odcinku podcastu Politechniki Gdańskiej gośćmi rzecznika PG Macieja Dzwonnika są Krzysztof Kaszuba i Kazimierz Rozwadowski z Centrum Sportu Akademickiego PG, którzy opowiadają m.in. o zwycięstwie naszej uczelni w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski, poziomie usportowienia młodzieży, czy zdalnych lekcjach wychowania fizycznego na PG. Zapraszamy do odsłuchania!

Politechnika Gdańska osiągnęła w ub. roku historyczny sukces sportowy, zwyciężając w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski. Dyrektor CSA PG Krzysztof Kaszuba i jego zastępca Kazimierz Rozwadowski opowiadają w najnowszym odcinku Podcastu PG m.in. o trudnych przygotowaniach zawodników i zawodniczek PG do rywalizacji w środku pandemii z najlepszymi sportowcami i drużynami z innych uczelni, jak również o roli, jaką sport pełni w życiu studenckim oraz o planach rozwojowych CSA PG.

Zapraszamy do odsłuchania odcinka poniżej:

W każdym odcinku Podcastu PG słuchacze mogą wygrać egzemplarz gry planszowej Monopoly PG, posiadającej licencję firmy Hasbro (właściciela marki Monopoly). Aby powalczyć o wygraną, wystarczy przesłać prawidłową odpowiedź na pytanie zadane podczas odcinka (zwycięża najszybciej udzielona i zarazem poprawna odpowiedź) na adres: promocja@pg.edu.pl.

Podcast PG dla społeczności akademickiej

Podcast - to rodzaj radiowej audycji zamieszczanej w Internecie, którą odbiorca może odsłuchać na komputerze, lub przenośnym odtwarzaczu muzyki (np. w smartfonie). Jest to również coraz bardziej popularna forma przekazywania informacji, czy prezentowania interesujących treści przez ekspertów z danej dziedziny.

W każdym odcinku Podcastu PG można z kolei posłuchać rozmów z gośćmi wywodzącymi się najczęściej ze społeczności uczelni, którzy opowiadają o swoich projektach badawczych, ciekawych miejscach na Politechnice, czy ważnych wydarzeniach dotyczących PG.

388 wyświetleń