Edukacja w pandemii i perspektywy zawodowe oczami studentów [PODCAST PG. odc. 4] | Politechnika Gdańska

Aktualności

Data dodania: 2021-02-23

Edukacja w pandemii i perspektywy zawodowe oczami studentów [PODCAST PG. odc. 4]

Alegoria z mikrofonem
W kolejnym odcinku podcastu Politechniki Gdańskiej gośćmi rzecznika PG Macieja Dzwonnika są Karolina Matuszewska i Jakub Persjanow z Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej, którzy opowiadają m.in. o roli samorządu w życiu studenckim, wyzwaniach i inicjatywach w kolejnej kadencji SSPG, edukacji w pandemii i codziennych problemach społeczności studenckiej, a także perspektywach zawodowych, jakie daje studentom nauka na PG. Zapraszamy do odsłuchania!

Podcast to rodzaj radiowej audycji zamieszczanej w Internecie, którą odbiorca może odsłuchać na komputerze, lub przenośnym odtwarzaczu muzyki (np. w smartfonie). Jest to również coraz bardziej popularna forma przekazywania informacji, czy prezentowania interesujących treści przez ekspertów z danej dziedziny.

W każdym odcinku Podcastu PG można posłuchać rozmów z gośćmi wywodzącymi się ze społeczności uczelni, którzy opowiadają m.in. o swoich projektach badawczych, ciekawych miejscach na Politechnice, czy ważnych wydarzeniach dotyczących PG.

Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka:

Konkurs dla słuchaczy Podcastu PG

W każdym odcinku Podcastu PG słuchacze mogą wygrać egzemplarz gry planszowej Monopoly PG, posiadającej licencję firmy Hasbro (właściciela marki Monopoly). Aby powalczyć o wygraną, wystarczy przesłać prawidłową odpowiedź na pytanie zadane podczas odcinka (zwycięża najszybciej udzielona i zarazem poprawna odpowiedź) na adres: promocja@pg.edu.pl.

 

 

399 wyświetleń