Nagroda Polskiego Herkulesa dla prof. Krzysztofa Wilde, rektora PG | Politechnika Gdańska

Aktualności

Data dodania: 2021-02-22

Nagroda Polskiego Herkulesa dla prof. Krzysztofa Wilde, rektora PG

Statuetka Herkulesa
Prof. Krzysztof Wilde, rektor Politechniki Gdańskiej został wyróżniony w konkursie Builder Awards 2020 – Polski Herkules. Nagroda redakcji miesięcznika „Builder” przyznawana jest osobom, które wywarły wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

W XVII edycji Builder Award 2020 prof. Krzysztof Wilde nagrodę Polskiego Herkulesa otrzymał w uznaniu dotychczasowej wyróżniającej się działalności naukowej, dydaktycznej i eksperckiej w dziedzinie inżynierii lądowej oraz za wieloletnie zaangażowanie w rozwój nowoczesnego budownictwa w Polsce.

Nagrodę Polskiego Herkulesa, przyznawaną przez redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder”, każdego roku otrzymują przedstawiciele firm, instytucji i organizacji za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej. Statuetką nagradzani są także wybitni przedstawiciele świata nauki i edukacji budowlanej.

Zwyczajowo, co roku redakcja „Buildera” wręcza nagrody laureatom podczas uroczystej gali, ale ze względu na sytuację epidemiczną w tegorocznej edycji konkursu było to niemożliwe. Z listą nagrodzonych można zapoznać się na stronie internetowej miesięcznika.  

Wydawnictwo Builder
343 wyświetleń